Marisco Restaurant

Restauracje

Sopot, pl. Zdrojowy 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgorzata - ocena Jedzenie przepyszne w pięknej restauracji taras słonko kwiaty Sopot Bajka...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Wincent - opinia Bardzo mi smakowały tapasy, do tego wyborne wino i ładny wystrój. Mogę...
~Wincent
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 września 2023

Julia - opinia Byłam na kolacji z przyjaciółmi i jestem naprawdę bardzo pozytywnie...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Kacper - opinia Świetna atmosfera, bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie, zdecydowanie polecam
~Kacper
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2023

Daniela - opinia Drinki, a szczególnie aperol nie są absolutnie do polecenia. To co dostałam...
~Daniela
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Derek i Mia - opinia Czegoś takiego jeszcze nie doświadczyliśmy. Poprosiliśmy o potrawy...
~Derek i Mia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Krystyna - opinia Super jedzenie, trunki oraz przemiła obsługa. Życzę sukcesu !
~Krystyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Wulgarny barman wątek zamknięty Restauracja bez zastrzeżeń, jedzenie smaczne i w uczciwych porcjach, obsługa...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Andrzej - opinia wątek zamknięty Fajne miejsce :) Bardzo dobry serwis- pozdrawiamy miłego pana z zarostem......
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lipca 2019

Mile zaskoczona wątek zamknięty Przyjechaliśmy do Trójmiasta na weekend na recepcji hotelu polecili nam...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Unikalna? wątek zamknięty Na pewno nie... W sobotę z przyjaciółmi (6 osób) wpadliśmy z gruponami na...
~Jac
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Nie wiem czy godne polecenia! wątek zamknięty Ostatnio byłam na obiedzie z narzeczonym. Przyjechaliśmy ze Słupska,...
~KHDWK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

smacznie elegancko po prostu przyjemnie wątek zamknięty jeżeli ktoś chce dobrze zjeść to dobrze trafił!Doskonały klimat na obiad lub...
~piemal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

POLECAM KAŻDEMU! wątek zamknięty Miałam przyjemność po raz kolejny odwiedzić to miejsce w piątkowy wieczór,...
~Weronika85
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

Tragedia... wątek zamknięty Zakupiłem zestaw obiadowy z groupon dla 2 osób za 90 zł. Atmosfera...
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

menu degustacyjne z grupona wątek zamknięty Przystawka świetna. Zupy: pomidorowa poprawna, natomiast w czosnkowej upełny...
~ad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

POLECAM wątek zamknięty Nie wiem skąd się biorą te złe opinie. Wczoraj byłem ze znajomymi, najpierw...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

ODRADZAM! wątek zamknięty WŁAŚCICIEL RESTAURACJI JAK RÓWNIEŻ JEGO PRACOWNICY SĄ BARDZO NIEPOWAŻNI, NIE...
~GOSIA
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 września 2011

Najlepsza europejska restauracja jak i najlepszy klub w trójmieście ! wątek zamknięty Co tu można dużo pisać i zachwalać,30 kwietnia wraz z...
~Quba
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

niebo w gebie wątek zamknięty unique to nie tylko club ale przede wszystkim godna polecenia kuchnia....
~zuzka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry