Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymieńcie kucharza wątek zamknięty Witam. W ostatni weekend miałem tam małe spotkanie w gronie rodzinnym....
~Gregorij
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Impreza towarzyska wątek zamknięty Zarezerwowałam z tolerancją czasową miejsca na brunchu dla 16 osób. Wszelkie...
~Krystyna G
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Kolacja o 2 w nocy - nie ma problemu. wątek zamknięty Chociaż do dziś trudno mi w to uwierzyć ale w ostatnia niedziele próbowałem...
~Ł.CH.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 marca 2010

Słaba kuchnia za duże pieniądze wątek zamknięty Jedzenie poprawne ale tylko tyle. Nic zachwycającego. Oliwa na płaskim...
~dariusz czaplicki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 października 2008

Raj dla smakosza. wątek zamknięty To jedno z najpiękniejszych i "najsmaczniejszych" miejsc w jakich byłam.
~Beti
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2008

Prawie jak...... Dwór Oliwski wątek zamknięty Nie wiem dlaczego, tak bardzo się zawiodłam na tym miejscu. Może dlatego, że...
~inga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

Prawie dobrze, ale prawie ..... wątek zamknięty Dzięki Państwa polityce prowadzenia firmy, a w zasadzie ciężko tu mówić o...
~oszukani
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 lipca 2008

Szczęśliwcy - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecamy Dwór Oliwski jako idealne miejsce organizacji przyjęcia...
~Szczęśliwcy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 listopada 2007

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Dwór Oliwski można określić bardzo krótko - to wyjątkowe miejsce, wyśmienite...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 października 2007

Gdzie się pdział Dwór Oliwski z przed 2 lat? wątek zamknięty To juz nie to samo miejsce, które było dwa, trzy lata temu. Brak ducha,...
~Inga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 października 2007

malootka - opinia wątek zamknięty Witam, nie da się ukryć,że w poszukiwaniu pięknego wnętrza i niezwykle miłej...
~malootka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 października 2007

Perfekcyjna obsługa, piękne otoczenie, smaczne jedzenie wątek zamknięty Ceny dość wysokie, ale w pełni uzasadnione. Uważam się za kuchennego...
~Waldi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

12

wątków

do góry