Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajnie i smacznie wątek zamknięty Mieliśmy u siebie naszych przyjaciół z Norwegii. Ponieważ jesteśmy drink...
~Wielbiciele z Old Gdansk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Całkowicie szczerze NIE!!! wątek zamknięty W bistro Kos znalazłam się nieraz. To na szybką kawę będąc na starówce ze...
~Anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Nieporozumienie wątek zamknięty Byłem kilkakrotnie, podczas przedostatniej wizyty jakość potraw nie zachęcała...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

POLECAM! wątek zamknięty Byłam wiele razy i nigdy się nie zawiodłam na daniach jakie serwuje...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Kos - śniadania wątek zamknięty Byłam tam na śniadaniu ze znajomymi i jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni....
~Gertruda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Przeciętne jedzene za wysoką cene wątek zamknięty Nie polecam miejsca z uwagi na to, ze jedzenie jest bardzo przeciętne, a w...
~Mia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Rewelacja wątek zamknięty W dniu dzisiejszym tj 01.05.2014r postanowiliśmy wybrać się z rodzina do...
~Qba
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 maja 2014

jedzenie - masakra wątek zamknięty Jedzenie - koszmar!!! Do zupy miało być podane gorące pieczywo, otrzymałam...
~Zdegustowana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

SUPER!!! wątek zamknięty Witam, bywam w Kosie regularnie i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam. Porcje...
~Grażynka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

dawny KOSie - wróć! wątek zamknięty Krótko: jako stały bywalec starego KOSa. Po dawnym KOSie pozostały tylko...
~vdb
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Pomyłka wątek zamknięty Bywałam w Kosie jeszcze przed remontem. Było ciasno i może typowo barowo, ale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Idealne jeśli masz małe dziecko i chcesz smacznie zjeść wątek zamknięty Kos zyskał w moich oczach po rozbudowie. Świetny pokój zabaw, duży...
~Agnes
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Gdzie sie podział stary, prawdziwy KOS ??!! wątek zamknięty Wybraliśmy się do Kosa po tej rewolucji i rzeczywiście w środku jest pięknie,...
~Bartek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

nie polecam wątek zamknięty Byliśmy drugi raz po remoncie.Chyba tylko po po to aby utwierdzic się w...
~ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2014

Klientka - opinia wątek zamknięty Byłam w tej restauracji na kolacji w zeszłą sobotę. Zamówiłam pizzę i bardzo...
~Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Czegoś brakuje wątek zamknięty Mam takie wrażenie, że ambicje właścicielowi wzrosły, niestety jakość...
~Maciek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Milo wątek zamknięty Gustowny wystrój, smaczne, dobrze doprawione jedzenie, obsługa w porządku....
~milka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

Kos po remoncie wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z mężem na imieninowo-śledzikowym obiedzie w Kosie....
~Solenizant
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Nie polecam tego miejsca wątek zamknięty Byłem tam ostatnio zamówiliśmy dwa dania, mięso przypalone. Po zjedzeniu...
~były klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

zawsze jest miło wątek zamknięty KOS-a odwiedzam ze znajomymi raz w miesiącu i nigdy się nie zawiodłam....
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
194

postów

165

wątków

do góry