Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Zaczynając od tego że długo się czeka przy dwóch stolikach zajętych zaznaczam...
~Pani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Tragiczna obsługa i brudno wątek zamknięty Od lat wpadałem do La Vity w Gdyni, kiedyś randki, później z żoną i dzieckiem...
~łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Coraz gorzej!!!- a szkoda... wątek zamknięty Właśnie wyszliśmy z żona z restauracji i po raz pierwszy (od kilku lat raz na...
~1 marca 2018
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Zdziwienie wątek zamknięty Jestem stalym klientem. Nie jem tam codziennie, ale kilka razy w roku od...
~Witek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Dobrze z drobnymi mankamentami wątek zamknięty Przy pierwszej wizycie po południu dość długo czekaliśmy na obsługę i podanie...
~Solo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Jeśli chcesz zjeść coś innego niż zamówiłeś wątek zamknięty to miejsce właściwe. Miały być medaliony z polędwiczki wieprzowej a był...
~wybredny?
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Nie polecam! wątek zamknięty Do la vity chodziłam kilka lat 2-3 razy w miesiącu, gdyż była to nasza...
~Ilona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Przepyszne jedzenie! wątek zamknięty Cudowna knajpka z pysznym włoskim jedzeniem. Polecam wszystkim znajomym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Czekając na zamówione dania ponad godzine, jedzenie bylo mdłe i nie dobre....
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Byłem ostatnio i polecam, pizza była dobrze wypieczona, smaczna, obsługa...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Raczej nie polecam.. wątek zamknięty Miejsce w dobrej lokalizacji, obok inne restauracje, a tak przecietnie w la...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

Rozczarowany drugi raz i na tym juz koniec! wątek zamknięty Niestety miejsce mimo wielu gości, nie należy juz do tych z górnej półki....
~Sandrew
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Przede wszystkim straszny hałas wątek zamknięty dostaliśmy stolik przy miejscu zwrotu naczyń + ogromny hałas z sali nie...
~hydroboy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Ceny dobrej restauracji-jakość bistro wątek zamknięty Byłam z mężem w tej restauracji wczoraj i zrobili wyjątkowo złe wrażenie,...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

rozczarowanie wątek zamknięty Popsuło się. Kiedyś było smacznie. Aktualnie jakość w dół. Miałam ochotę na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Straaaaaaszna lipa! wątek zamknięty Minusy: - brak informacji od kelnera o czasie oczekiwania blisko godziny na...
~Malzenstwo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Jak najdalej! wątek zamknięty Naprawdę dawno się tak nie zawiodłam na restauracji. Obsługa b....
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Zdecydowanie nie polecam!! wątek zamknięty Bardzo długi czas oczekiwania na przyjęcie zamówienia a także na jego...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Nigdy wiecej tam mnie nie zobacza - zdecydowanie mowie na NIE!!! wątek zamknięty Szanowni klienci obecni i byli (bo raczej nie przyszli) chcialbym sie...
~Dawid
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

zdecydowanie NIE wątek zamknięty Mimo, że restauracja była prawie pusta obsługa nie potrafiła podać dania...
~a
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
127

postów

118

wątków

do góry