Widok

Restauracja Piaskowa w Tczewie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat wesel w tej restauracji, aby napisały swoje opinie w tym wątku. Szczególnie proszę Laurę22:)))

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kasiu wszystko znajdziesz na stronie www.piaskowa.tczew.pl Byłam w Piaskowej wiele razy na różnych imprezach( w tym wesela).Profesjonalna obsługa, jedzenie pycha, ceny przystępne, piękny wystroj nic dodać nic ująć.

image [/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już prześledziłam ich stronke. Chodzi mi o kilka bardziej szczegółowych informacji. Np. jak wygląda menu, jaka jest kwota zaliczki, co z alkoholem, czy jest dużo jedzenia na weselu no i czy napewno ta restauracja jest sprawdzona. Nie ukrywam że jestem bardzo zainteresowana tym miejscem (mieszkam pomiędzy tczewem a gdańskiem) i chciałabym się trochę przygotowac przed ewentualnym odwiedzeniem tego miejsca. Jeżeli możesz to proszę, napisz cos więcej kiedy będziesz miała czas - najlepiej na priva:) Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem to dobry lokal, ale troszke przereklamowany. Nie smakuje mi tam jedzenie, dlatego tez nie odbylo sie tam moje wesele. Ale wystroj super! ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi znajomi tam mieli....minionego lata...jak chcesz moge podpytac, bo osobiście nie byłam....ja też mam w Tczewie wesele..ale gdzie indziej:D

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
milcia jasne, prosze zapytaj o to miejsce. A gdzie masz jeśli mogę zapytać?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rija a gdzie miałaś wesele?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajazd Roma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze Cie, wyslij mi na priva jakies informacje, jesli znajdziesz chwilke. Chodzi mi takei informacje jak cena, menu i ogólnie jak było:) Nie mogłam znalezc Twojej relacji:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie nie moglas znalezdz bo to juz bylo dawno... ale wysle Ci na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na której sali w Romie miałaś wesele?

image [/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !! jeśli mogę coś dodac od siebie to Piaskowa jest ok ..byłam tam na kilku weselach , sama tez tam chciałam miec bo sa teraz po remoncie duzej sali naprawde robi wrazenie ...Tylko ja sie za późno obudziłam ;/ i strasznie żałuje ( terminy oblegana na 2- 3 lata ) no zależy od terminu wesela ...a jesli chodzi o jedzenie to kwestia dodadania ..jakie chcesz potrawy i w ogole bardzo sympatyczna pani ....i ceny przystepne bo jak sie pytalam to mi powiedzieli 160 od os ..alkohol podaja zawsze zimiutki ..tylko czasami rosół przesalaja ..;) to moja opinia na temat tego lokalu ;) pozdrawiam ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,ja tam bylam na 2 weselach i wszystko su per, sama rowniez tam r obie we wrzesniu, sala jest po remoncie i wyglada teraz bardzo elegancko, z p . Basia wszystko dogaduje,ja alkohol,napoje , owoce,ciasta mam swoje ale to kwestia dogadania,maja pania ktora piecze i sa w miare smaczne, ale ja mam swoja pania ktora upiecze nam domowe, jedzenia jest duzo,smaczne , menu ja wywalilam kilka dan i zastapilam je bardziej eleganckimi, nie chce miec np na weselu oklepanego de volaia,dodalam owoce morza i nie ma najmniejszego problemu,obsluga mila i szybka,nie wiem co chcesz jescze wiedziec , pisz
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry