Restauracja Przystanek Orłowo

Restauracje

Gdynia, al. Zwycięstwa 237/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opiniodawca - opinia Dot "Restaurant Week" - Powitalny, banalny do wykonania drink dostarczony po...
~opiniodawca
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Polecam wątek zamknięty Przyjemne miejsce na śniadanie. Bliny z łososiem bardzo smaczne. Obsługa miła...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Greg wątek zamknięty Jedzenie jest bardzo dobre i ceny OK
~Greg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

Super! wątek zamknięty Smak, obsługa, przystępne ceny alkoholu i czyste toalery. Tak trzymać!
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

nieźle, ale..... wątek zamknięty wpadłem na śniadanie, bardzo dobre, nic dodać, nic ująć cena 18 zł. natomiast...
~zdziwiony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

UWIELBIAM wątek zamknięty Moja ulubiona restauracja w Gdyni, uwielbiam tutaj spędzać czas z...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

restaurackja Przystanek Orłowo wątek zamknięty obsługa - Tomek - menu, jakość potraw, Klimat, przystępność, ocena ogólna...
~janina sikorska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Obiad w restauracji Przystanek Orlowo wątek zamknięty Jadłam już w wielu restauracjach w kraju i na świecie , ale tak pysznego...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Wspaniała obsługa!!! wątek zamknięty Nigdy, podkreślam z całą mocą NIGDY nie spotkałam się z tak fenomenalną,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Mieszane uczucia wątek zamknięty Jestem trochę rozczarowana, bo do tej pory miałam dobrą opinię o restauracji....
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jedzenie pyszne, ceny jak na Orłowo przystępne, miła obsługa. Obłędna zupa...
~moniac
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Kaczka przepyszna, tak samo jak polędwiczki ze szpinakiem i buraczkami....
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

M - opinia wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie - domowa atmosfera - miłość i pasja do jedzenia -...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Chciałam przede wszystkim pochwalić obsługę oraz kucharzy. Za każdym razem...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Mieszane odczucia wątek zamknięty Bylismy z mężem na kolacji.Wystoj z pomyslem,karta dań nieduża ale uważam to...
~Kalume
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Nieprzyjemna restauracja z przeciętnym jedzeniem wątek zamknięty Restauracja urządzona ze smakiem ale bezmyślnie. Stoliki poupychane...
~J.O.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Mieszane uczucia. Jedzenie dobre. Bardzo słaba obsługa. Pani kelnerka niosąc...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Polecam to miejsce w Trójmieście. Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje,...
~Ola R.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Obiad w trzy osoby. Zaczelismy od starteru, potem zupa, drugie danie i deser....
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Pyszne jedzenie, świetny wystrój wątek zamknięty Świetny wystrój, o dziwo były miejsca. Ale może to dlatego ze był to...
~Grzegorz Tyrpa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry