Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słabo, słabo, słabo... wątek zamknięty Niestety bardzo się rozczarowałam. Długi czas oczekiwania - najpierw na...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Pyszny domowy sernik wątek zamknięty Jeżeli macie ochotę na pyszny domowy sernik z musem malinowym i prawdziwa...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2017

Restauracja ma aspiracje, ale do nich nie dosięga. wątek zamknięty Krótko- surowa bułka tarta na rozmrożonym dorszu, sałatka złożona z kilograma...
~Gulien
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Świetne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy spedzenie wieczoru we dwoje. wątek zamknięty Świetne miejsce na rodzinny obiad, spotkanie ze znajomymi czy spedzenie...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

ZADOWOLONY wątek zamknięty Spacerując po gdańsku natrafiliśmy na restauracje SCAMPI postanowiliśmy wypić...
~Roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Polecam !!! Super knajpka wątek zamknięty Polecam restaurację Scampi, wybór padł przypadkowo podczas spaceru ale nie...
~Em Ka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Bez rewelacji, a szkoda... wątek zamknięty Danie główne było chłodne, a przecież mamy lato. Podane na fikuśnych...
~Dominik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Very disappointed for quality of dishes wątek zamknięty me and my friend ordered some salads, soup and main dishes. Salads were oily...
~Ivan the terrible
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy cenią sobie smaczne jedzenie , miłą obsługę oraz...
~rodzinnkowo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

Zupa z kartonika wątek zamknięty Drogo, co czesciowo wyjasnia lokalizacja, ale nic nie tlumaczy serwowania...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

polecam wątek zamknięty dzisiaj bylam na obiedzie z rodzinka,wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni...
~osami
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Poziom i kultura wątek zamknięty Byłam kilka razy ,pysznie,kulturalna obsługa,czujesz się tam ty i twe...
~Binia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2012

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty potrawy przepyszne ,pięknie przyrządzone, bardzo miła obsługa - polecam...
~zachwycona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2011

POLECAM!!!! wątek zamknięty BARDZO PRZYJEMNA RESTAURACJA MIŁA OBSŁÓGA JEDZONKO PALCE LIZAĆ
~FIRMA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Istana masakra!!! wątek zamknięty W tak beznadziejnej restauracji to w życiu nie byłam!!! Obsługa wulgarna,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Świetne potrawy wątek zamknięty Restauracja na bardzo dobrym poziomie. Niestety chyba mało uczęszczana ze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2010

WARTA GRZECHU- SCAMPI! wątek zamknięty MAŁA PRZYTULNA CICHUTKA NASTROJOWA RESTAURACYJKA. KILKA RAZY ZAMAWIAŁEM...
~ROBERTINO
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

14 Luty Walentynki wątek zamknięty Bardzo fajna restauracja polecam wszystkim , owoce morza Palce Lizac!...
~Misiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

"niebo w gębie" wątek zamknięty Restauracja na wysokim poziomie. Na razie najlepsza obsługa z jaką miałem...
~Przemysław Borkowski
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2008

wyśmienite jedzenie wątek zamknięty Pyszne jedzenie, szczegolnie zupa rybnma, miła obsługa, tylko ceny trochę...
~zofia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

29

wątków

do góry