Widok

Restauracja wanoga chwaszczyno

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy kros z was mial tam wesele? Prosze o opinie i zdjecia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam,
Odswiezam temat i prosze o jakiekolwiek opinie na temat Wanogi :) Dzieki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja tez poproszę o opinię na temat tego lokalu bo oglądałam to sala jest b. ładna odnowiona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
z doświadczenia polecam, ale..
sale są ładne, jedzenie jest bardzo dobre i jest go dużo więc nikt nie chodzi głodny, torty i ciasta pyszne obsługa rewelacja, znają się na rzeczy i jedyny mankament to p. Marylka która czasem słodzi do bólu a potem jej się coś może odwidzieć i stwarza niepotrzebne problemy, więc jeśli jest ktoś o słabych nerwach to może tego nie wytrzymać, jednak zawsze mimo kilku zgrzytnięć mdz. klientem a p.Marylką imprezy wychodzą udane, sprawdziłam na własnej skórze dwa razy (wesele, chrzciny)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witam,
Ja bede miec slub w Wanodze w przyszlym roku. Cena za osobe 165 lub 175 (okragle stoly). Dzieci do 4 lat za darmo , od 5-12 za 50% tak samo jak i zespol/fotograf. Sala jest bardzo ladna dekoracja to koszt od 500 - 1000. Za pokrowce na krzesla trzeba placic osobno 6zl za krzeslo. P.Marylka radzi przyjezdzac i ogladac dekoracje i sobie wybrac. Ja bylam pare razy i za kazdym razem jest inaczej. Sala jest sama w sobie bardzo ladna wiec z tego co widzialam wiekszosc ludzi wybiera bardzo skromne przystrojenie. Jedzenie jest bardzo dobre i duzo to mowia wszyscy ktorzy tam byli. Trzeba dostarczyc pojemniki na reszte jedzenia albo mozna kupic je od nich. Jest lodowka na wodke. W cene menu wliczone jest ciasto i tort ale mozna przyniesc tez swoj tort. W Wanodze jest 5 pokoi w tym apartament nowozencow, ale w razie czego zawsze sa jeszcze pokoje w Orchidea. Ja poki co wszytsko sobie chwale, podpisalam umowe, dostalam menu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja też będę miała tam wesele i to w tym roku, właśnie zastanawiam się nad stołami okrągłymi czy prostokątne? Zastanawiam się jaka dekoracja do tej sali najlepiej pasuje? jeżeli ktoś ma jakieś zdjęcia proszę wrzucajcie lub wysyłajcie na maila jokoz87@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w Wanodze 15 września tego roku na 70 osób. O organizacji, jedzeniu, obsłudze, dekoracji sali mogę powiedzieć tylko i wyłącznie w samych superlatywach. Mimo, że miałam obawy, bo wiadomo jakie są opinie na forum, na szczęście wszystko odbyło się lepiej niż sobie wyobrażaliśmy! Każdy gość pozytywnie wypowiadał się o restauracji.
A co do szczegółów: mieliśmy 7 okrągłych stołów + 1 kwadratowy dla dzieci + Nasz stół i świadków prostokątny. Wybraliśmy dekoracje w formie długich wazonów (jeden na każdym stole), w których była kompozycja biało-zielonych kwiatów + świece. Na Naszym stole była kompozycja w tej samej tonacji, ale opadająca na stół. Za pokrowce na krzesła płaciliśmy 5 zł od krzesełka. Według mnie sala nie wymagała żadnych innych dekoracji, balonów, kurtyn świetlnych. Było elegancko i naprawdę sala zrobiła na gościach ogromne wrażenie, ponieważ jest jasna, ma piękne kolory, a nie jak większość sal weselnych beżowo-brzoskwiniowo-żółto-pomarańczowych.
Za menu płaciliśmy 175 zł od osoby, bo wzięliśmy trochę bogatsze menu, ze względu na preferencje rodziny - nie było problemów z modyfikacją menu, wyborem ciast, smaku tortu. Dodatkowo około północy mieliśmy dzika z sosem pieczeniowym i żurawino-chrzanowym. Ja, która za dziczyzną nie przepadam byłam zaskoczona - dzik był przepyszny!
Obsługa była praktycznie niewidoczna i doskonale wyczuwała moment, kiedy wymienić talerzyki, podać potrawy. Donosili lód na prośbę, kilkakrotnie włączaliśmy i wyłączaliśmy klimatyzację i robili to bez zająknięcia.
Dużo naczytałam się o p. Maryli, ale My nie mieliśmy problemów z dogadaniem się z nią. Co prawda - trzeba pytać, ale w efekcie wszystko jest w porządku.
Wynajmowaliśmy również pokoje, zarówno w Wanodze, jak i w Orchidei. Wszystko bez zarzutu, ręczniki, środki czystości, czyste łazienki. Wzięliśmy także jeden pokój na 'już' i był gotowy w ciągu 10 minut.
Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, to naprawdę nie ma co się martwić. Sala zrobiła duże wrażenie na gościach, gdybym miała jeszcze raz wybierać - na pewno wybrałabym Wanogę.
Chętnie mogę wysłać zdjęcia na maila, na razie te od rodziny, bo od fotografa musimy poczekać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
mogę poprosić o fotki na maila jokoz87@wp.pl
i czy możesz powiedzieć kto robił dekorację sali u ciebie ? poszukuje namiarów na kogoś:) Dzięki za pomoc
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa sala jest strojna sama w sobie więc dodatkowej dekoracji nie trzeba ;) na stołach fajnie wyglądają kwiaty w wysokich wazonach, nikomu nie przeszkadzaja i dodają uroku, tylko uwaga bo kasuja za nie sporo trzeba dogadac sie przed ;) czasami za parą mloda stawiają taką zasłonke ze swiatełkami dodatkowo płatna mi sie to nie podobało :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jutro postaram podesłać się zdjęcia sali, na której widać naszą dekorację w wysokich wazonach na okrągłych stołach. Dekoracja kosztowała ok. 800-1000zł, już nie pamiętam dokładnie. Kurtyny świetlnej za stołem pary młodej nie mieliśmy, bo uznaliśmy, że nie jest to w ogóle potrzebne, sala sama w sobie jest elegancka.
A kto dokładnie robił dekorację to nie wiemy, zostawiliśmy to właścicielce, po obejrzeniu zdjęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha no właśnie ona coś mówiła że kogoś ma do strojenia sali. Więc mi się nie chce szukać specjalnie firmy. Będę wdzięczna za fotki :) Gratuluję i życzę szczęścia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moglabym prosic o wyslanie zdjec?
magdalena.zaremba@firstan.co.uk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć czy też możemy prosić o fotki?
bender81@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://s7.postimage.org/hcm6byxob/IMG_0503_2.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://s10.postimage.org/9tsf2bq0p/IMG_0505_1.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://s15.postimage.org/vyr0t8iyj/IMG_0504_2.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam dodalam zdjecia jednej z dekoracji, ktora ogladalam. Uwazam ze sala jest bardzo ladna dlatego tez wiekszosc ludzi robi raczej skromne dekoracje. Czy też moglabym prosic o fotki freshasadaisy@wp.pl, z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto kilka zdjęć dekoracji z mojego ślubu w Wanodze we wrześniu tego roku. Mieliśmy okrągłe stoliki dla gości, stolik nasz i świadków był prostokątny. Zdjęcia były robione już w trakcie wesela, więc widać jak to wszystko wygląda 'w ruchu'.
http://s11.postimage.org/qydeg4umb/9150493.jpg
http://s12.postimage.org/t11q63u9p/9150494.jpg
http://s10.postimage.org/h744qaik9/9150495.jpg
http://s14.postimage.org/k5zn7pphd/9150496.jpg
Więcej zdjęć mogę przesłać na maila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam - przesłałam za małe wielkości, oto większe fotki:
http://s14.postimage.org/rnihxsapt/9150493.jpg
http://s10.postimage.org/59gchmiyh/9150494.jpg
http://s7.postimage.org/9speyxczf/9150495.jpg
http://s18.postimage.org/n5h7k0hpl/9150496.jpg
Mam również zdjęcia innej, choć podobnej, dekoracji robionej na ślub w sierpniu, także na okrągłe stoliki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosiblabym o zdjecia. Mail: xmadziaax@hotmail.co.uk.

A tak z ciekawosci, ile zaplaciliscie za dzika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry