Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam ale... Ceny wciąż rosną a ciasto maleje wątek zamknięty Bardzo lubię kawiarnie ale od pewnego czasu kawałki ciast są coraz mniejsze a...
~Afkka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lutego 2018

Nieadekwatna reakcja na błąd kelbera wątek zamknięty Podczas wizyty w kawiarni, kelner przynosząc zamówienie, niefortunnie strącił...
~Rozczarowana klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Bardzo klimatyczne miejsce :) wątek zamknięty Często zabieram swoją drugą, lepszą połówkę do Retro i zawsze jest bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 grudnia 2016

Ok ale Obsluga do poprawy wątek zamknięty Bardzo dobre desery i ciasta. Klimat wnetrza bardzo ciekawy. Obsluga...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam kawiarenkę. Przyznam, że z ciekawości chciałam poczytać opinie...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Zła - opinia wątek zamknięty Żenada. Czas obsługi masakryczny. Kelnerka nawet nie pofatygowała się żeby...
~Zła
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2016

Bardzo polecam wątek zamknięty Miła, profesjonalna obsługa, pyszne napitki i ciasta, bardzo klimatyczny...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Słabo na tle konkurencyjnych kawiarni wątek zamknięty Zamówiłam ziółka bo niestety wybór herbat był dość słaby, ale jakie było moje...
~Liza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Polecam! wątek zamknięty Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii szczególnie odnośnie obsługi. Ja...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Miły lokal, pyszne ciasto, FATALNA obsługa wątek zamknięty To była nasza druga wizyta w lokalu (pierwsz ok, ale bardzo długo...
~abc
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Ka - opinia wątek zamknięty Jeśli już przy podaniu menu "obsługa" w osobie najwyraźniej niedoświadczonego...
~Ka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Najlepsza kawiarnia wątek zamknięty Świetne miejsce, niesamowity klimat. Pyszna kawa. Nic dodać, nic ująć. Tylko...
~kowkla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Kopia pikawy! wątek zamknięty Często umawiam się ze znajomymi po pracy do kawiarni. W gdańsku znam chyba...
~Domi
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Drogo! wątek zamknięty Faktycznie, ceny wysokie. Same ciastka także nie należą do szczególnych...
~Sandacz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2013

wolna obsługa wątek zamknięty Wybrałam się tam wczoraj na kawę i ciastko. Mimo 5 osobowej rozgadanej załogi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

najgorsze to obsługa wątek zamknięty Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kelnerski są niesympatyczne, długo się...
~Henryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

bardzo lubię tam bywać wątek zamknięty Pyszne ciasto gryczane śni mi się po nocach..I te herbatki cudne..Dziękuję,że...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

Nie polecam! wątek zamknięty Wczoraj po raz kolejny odwiedziłam to urokliwe miejsce... Moje kilkakrotne...
~pulchra@wp.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

miło wątek zamknięty Polecam ciasto gryczane. Dziwne, ale pyszne. Wystrój randkowy. Duży plus, że...
~ola fasola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Nie polecam. wątek zamknięty Lokal bardzo przyjemy, menu ciekawe i można wybrać coś dla siebie, ale jakość...
~Martinez
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

51

wątków

do góry