Widok

Rezonans magetyczny głowy z kontrasem. Trójmiasto.

Gdzie najlepiej ? Słyszałem o UCK mają tam 1,5T oraz dobrą kadrę w tych kwestiach.
Ktoś coś słyszał o 3T ? Oczywiście prywatnie. Polecacie gdzieś ? Rezonans głowy.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okej, w enel med w Gdyni robią na 3T. Tylko nie wiem jak tam to wygląda pod względem technicznym oraz opis zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UCK jest 3T ale w starym budynku, oczywiście robią z kontrastem lub bez. Niestety jest tylko na NFZ nie robią prywatnie. Jeżeli chodzi o osoby opisujące naprawdę polecam. Miałam robiony rezonans juz ponad 10 razy i 3T jest o wiele dokładniejszy niż 1.5 T. Miałam robione w kilku miejscach i UCK jest dobrym wyborem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za odpowiedź. Jednak jest problem bo wlasnie na UCK jest tylko 1.5 prywatnie a 3T tylko na NFZ czyli kilka miesiecy czekania.
Ogolnie na 1.5 to czekam 3 tygodnie niecale prywatnie, a na czasie jednak zależy. I taki enel med ma lepszy termin (jest taniej ale to nie jest dla mnie aspekt najważniejszy). Tylko nie wiem jak u nich to wygląda oraz opis. Czy traktują takich ludzi jak zwykłych klientów i idzie wszystko standardowo czy starają sie dobrze tą robotę wykonywać (opis).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie miałam w Enel med, miałam natomiast w Reha sport w Poznaniu 3T prywatnie i moge polecić. Miła obsługa, świetny sprzęt i osoby opisujące naprawdę dobrze to zrobiły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opis w Enel Med w Gdansku rezonansu jelit nie byl dobry - plyte ogladal potem inny radiolog i byl zdumiony interpretacjami osoby opisujacej w Enel. Moze jednak jelita sie rzadziej opisuje o jest trudniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mialo byc: i jest trudniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Enel medu nie polecam kiepsko opisują.Za to polecam UCK aparat 3T robiłam prywatnie,wszystko fachowo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W UCK 3T rezonansu nie robią prywatnie tylko 1.5T
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

3T jest na Świętokrzyskiej w Gdańsku, badania prywatne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd. (40 odpowiedzi)

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez...

do góry