Widok

Rgis inwentaryzcje - opinie

Jak w tytule - czy ktoś pracował dla firmy Rgis, jakieś opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracować nie pracowałam ale jeśli praca wygląda jak szkolenie to nie ryzykuj. Pani z kursu jest nie miła i nie sympatyczna, jej szkolenie to praktycznie monolog i za pierwszym podejściem musisz opanować skaner idealnie. Jak czegoś nie zapamiętasz to wylatujesz dwie godz. przed zakończeniem szkolenia. Dla tej pani jest nie ważne czy wynik się uzgodnił, czy zmieściłaś się w czasie ale najważniejsze jest to że zapomniałaś którym klawiszem przechodzisz do tzw. następnej strefy nie podpowie ci nic jest beznadziejna. Jeśli chcesz tam pracować to najpierw idź na szkolenie prywatnie i naucz się skanować a potem przyjdź na szkolenie już nauczona. Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam temat odnośnie opinii o pracy, bo niedługo zaczynam.

jeśli chodzi o szkolenie to sie nie zgadzam, byłam i nikt za nieopanowanie skanera nie wyleciał. fakt dwie osoby odpadły na liczeniu kropek i kwadratow na obrazkach (poziom 3 klasy szkoły podstawowej) i jedną na teście końcowym, ale na 4 plakatach wychodziła jej różnica 200 sztuk. tzn było około 150, a wyszło 350, mimo podpowiedzi i pomocy, więc sie nie dziwię, ze odpadła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a możesz powiedzieć jak wygląda dokładnie i na czym polega ta druga część szkolenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w stu procentach. Dostaliśmy skróconą instrucję obsługi skanera, której pani szkoląca nie pozwoliła nam przeczytać (bo nie ma czasu), notatek nie pozwoliła nam robić (bo niby po co), całą obsługę skanera opisała tylko jeden jedyny raz w iście ekspresowym tempie i od razu mieliśmy wszystko znać i wiedzieć. Pierwsza nasza styczność ze skanerem (polegająca na liczeniu towarów na plakatach) była jednocześnie egzaminem. W grupie były osoby, które miały wcześniej styczność ze skanerem i te sobie poradziły. Pozostałe już nie tak dobrze, co doprowadzało panią szkolącą do szału! - bo przecież raz powiedziała i więcej powtarzać nie będzie. Nic nie podpowiedziała w niczym nie pomogła, była chamska i niekulturalna!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukają najszybszych i najdokładniejszych. Ale chętnych nie ma za dużo. Później jest jedna robota na tydzień oczywiście nocka. Generalnie hobby a nie praca. Studenci powinni w nocy spać. Inni dla ekstremalnych desperatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha to dlatego może mnie i siostry do skanera nie dopusciła hahahaha padłam:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy to nadal jest ta sama pani? Bo jak tak to jest nie tylko chamska ale też i zakompleksiona wybiera sobie poprostu sama osoby których nie przepusci :)) Takze jak któraś dobrze wyglada to niech sie nie zapisuje albo idzie dla ubawu zobaczyć jak wygladaja kompleksy ludzi w tym kraju i ich poziom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nigdy niech nikt nie wybiera się do Niemiec Dystrykt Monachium biuro znajduje się w Aschheim. Osoby na stanowiskach kierowniczych mają ludzi za nic, kłamstwo popychane jest kłamstwem, na swoje pieniadze będziecie musieli długo czekać o ile wogóle je dostaniecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

do góry