Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
subaru - opinia nowy temat Najdroższy serwis w PL; przekładka opon ponad 300pln;
~subaru
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Krzysztof Nowak - opinia Przyjechałem z kapciem. Opony nie naprawiono i powiedziano usunięto jakaś...
~Krzysztof Nowak
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2020

Odradzam Wymiana opon na letnie - założyli na felgi po czym zakomunikowali, że jedna...
~Marek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2019

- opinia Bardzo drogi serwis. Nie uprzedzają o kosztach. Nie polecam.
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Ok Oj tak, Ring to jest klasa sama w sobie - sprawdzony warsztat i świetna...
~Damięcki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2018

Śmiech zdecydowanie odradzam. Załatanie dziury po klasycznym gwoździu z...
~Broneck
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2018

polecam wątek zamknięty świetnie wykonana usługa, ludzie bardzo mili, znają się na rzeczy.
~Aneta Twrorczyk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2018

Katatrofa wątek zamknięty Notoryczne opóźnienia w usłudze pomimo wcześniejszej rezerwacji ( również...
~Tomasz
-

dodano: 9 maja 2018

dobry sprzet wątek zamknięty maja dobry sprzet do wywazenia kol. szybko im to idzie i widac, ze nie robia...
~Niesool
-

dodano: 23 kwietnia 2018

Bardzo fajni wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z faktu, że w końcu znalazłem dobrego i starannego...
~Jan
-

dodano: 24 marca 2018

OK wątek zamknięty Wymiana opon bardzo sprawnie przebiegła - w tempie ekspresowym. Zwłaszcza, że...
~Kamila
-

dodano: 23 lutego 2018

Panika wątek zamknięty Spanikowałem, gdy mój wybitny samochód zaczął wręcz warczeć podczas jazdy......
~Rado
-

dodano: 19 lutego 2018

oponki wątek zamknięty Oponki zimowe kupione na ten sezon - nówki sztuki, dobra cena, dobra firma....
~Ola
-

dodano: 10 lutego 2018

Sprawdzony wątek zamknięty Bardzo przyjemna wizyta. Opony szybko i sprawnie zmienione, powiadomili mi,...
~Magiera
-

dodano: 3 lutego 2018

OK wątek zamknięty Opony zakupione w bardzo dobrej cenie i zamontowane w okazyjnej promocji....
~Malwina
-

dodano: 17 stycznia 2018

Naprawa wątek zamknięty Jako, że jestem kobietą, nie do końca znam się na samochodach tak jak...
~Paula
-

dodano: 11 stycznia 2018

Są w porządku wątek zamknięty Zakład Ring okazał się bardzo dobrym wyborem dla mojej rodziny....
~Olaf
-

dodano: 7 stycznia 2018

Dobrze, że tu trafiłem wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że trafiłem do tego serwisu. Po wcześniejszej wymianie...
~Logo
-

dodano: 2 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Warsztat godny polecenia. Mechanicy znają się na samochodach - nie jest to...
~Artur
-

dodano: 19 grudnia 2017

Sklep wątek zamknięty Sklep internetowy przejrzysty, łatwo dobrałam odpowiednie opony do swojego VW...
~Krystyna
-

dodano: 9 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

68

wątków

do góry