Widok

Ronda w Gdańsku

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
W Gdańsku nie ma zbyt wiele rond, ale niestety na tych które są, wiele osób nie umie jeździć. Nikt nie jeździ wewnętrznym pasem!
Najgorszym przykładem jest stosunkowo nowe rondo w Letnicy, gdzie ludzie skręcający w lewo "objeżdżają" całe rondo po zewnętrznym pasie. Obecnie nie ma tam aż tak dużego ruchu, ale jak zostanie otwarty tunel, to będzie to powodowało bardzo duże utrudnienia.
Może należy zorganizować jakąś ogólnomiejską akcję dotyczącą jazdy po rondach...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
nic to neistety nie da i tez to zauważyłem, idioci jeszcze nie używają kierunków zjeżdżając z ronda, a jeden ostatnio stanął dęba bo zobaczył zbliżający się tramwaj który to powinien samochodom ustąpić pierszeństwa, GKS golf i nawet nie chciało mi sie trąbić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda, bez kierunkowskazów dodatkowo. Ronda są od tego aby upłynnić ruch, ale z takimi zachowaniami kierowców to nic z tego nie wyjdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tramwajami to różnie bywa....zależy czy wjeżdżał czy zjeżdżał z ronda. A jeżeli chodzi GKS, to raczej oni lepiej jeżdżą po rondach niż miejscowi, ponieważ statystycznie w takiej Kościerzynie jest ich znacznie więcej niż w takim Gdańsku....więc doświadczenie już mają :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niedługo dojdą tam światła z tym związane, może to pomoże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ile otworzą tunel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jak dojdzie do kilku wypadków to ktoś zwróci na to uwagę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przejedź sie po rondach w Osowej, jakiś totalny debil, rąbnięty kretyn je wymiślił
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie deweloper okłamał (-nie widziałam nigdzie takie planu), że jest w planie rondo (z przystankiem autobusowym) na styku Myśliwska/Piekarnicza Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wjeżdża tramwaj na rondo to ma ustąp pierwszeństwa a część kierowców staje niepotrzebnie,inni jadą i się robi niebezpiecznie natomiast przy zjeździe z ronda zamiast wtedy stanać i go puścić to śmigają nawet nie patrząć i dziwią się dlaczego dzwoni:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli motorniczy jest tak samo wyedukowany, jak przytoczeni kierowcy, to lepiej w obu przypadkach zatrzymać się
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram, bo "Ci co mieli zielone, leżą na cmentarzu..."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry