Rondo

Kursy prawa jazdy

Reda, Łąkowa 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kat.B wątek zamknięty W 100% polecam wszystkim tą szkołę. Zdałam za pierwszym razem i to dzięki...
~Mała
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Polecam "Rondo" wątek zamknięty Witam polecam gorąco ten ośrodek :-). Fachowe przygotowanie zawdzięczam Panu...
~Rutar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

Agnieszka Kn - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam !!! 12 listopada zdałam za drugim razem. To niewątpliwie...
~Agnieszka Kn
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Super ośrodek wątek zamknięty Polecam gorąco ten ośrodek:-) Instruktor Krzysztof jest rewelacyjn, wziełam...
~Kasia K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 października 2009

Zajefajnie wątek zamknięty Byłem uczestnikiem kursu na kat.A. Obsługa biura Pani Magda BOMBA REWELKA,...
~Krzycho Licho
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Fachowe, profesjonalne przygotowanie do egzaminów....
~Piotras
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

Zdalem 2 KAT za 1 razem wątek zamknięty Wszystkim polecam ta szkole!! Pan Tomasz nauczyl mnie wszystkiego co bylo...
~Tomek K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

jest OK wątek zamknięty Czytalem na innym forum opinie o tej szkole i az sie zdziwilem ze facet...
~banan_12
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

czarnula - opinia wątek zamknięty POLECAM W 100%. MIAŁA GENIALNEGO INSTRUKTORA - PANA JURKA POLASZKA. DZIĘKI...
~czarnula
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

polecam wątek zamknięty Kurs konczylem w innej szkole. Tu wykupilem kilka godzin i zdalem. nie bylo...
~gruby
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 marca 2009

Instruktor wątek zamknięty Moj instruktor pan Jerzy P. jest super! po 20 godzinach juz moglam spokojnie...
~majanowa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

ok wątek zamknięty szkoła jest ok spoko podejscie maja do ludzi. wlasnie zdalem egzamin. co...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Na poczatku nie odpowiadal mi przydzielony...
~Ania N.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 grudnia 2008

nea - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie szkolą - uważam, że Krzysiek nauczył mnie nie tylko jak zdać...
~nea
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

kat c+e wątek zamknięty 20-tego stycznia zamieściłem swoją pierwszą opinie po zdanym egzaminie na kat...
~Robert
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

dodatkowe jazdy na kat C wątek zamknięty w tej szkole wykupiłem w sumie 4 godz dodatkowe i mogę powiedziec że...
~Robert
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

76

wątków

do góry