Widok

Rozmiarówka niemowlęca KappAhl, pytanie...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny wiecie może jak wypada rozmiarówka w KappAhl-u ? Chodzi mi o tą niemowlęcą kolekcję... Wiem, że w H&M są ciuszki dużo większe a w KappAhlu dla niemowlaków nie mam pojęcia jak to wypada... nie wiem po prostu jaki rozmiar ciuszków kupić na start :) Każdy inaczej doradza... kupiłam już troszkę rzeczy i zastanawiam się czy nie wymienić by nie były na styk...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie wypada tak jak H&M, body spodenki, sweterki, mam nawet kombinezon taki na polarze , wszystko z serii dla najmniejszych Newbie, body na 74 zawijam jeszcze rekawy a w innych mloda juz na 80 chodzi, na 50 jak kupilam to z innych z 56 wyrastala a te jeszcze dobre byly, tak samo spodenki 50 byly dobre niemal do 62, teraz mialam spodnie 74 nadal na moja dobre mimo ze spokojnie zkladam jej juz 80.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki... czyli na 56 cm z KappAhl na start powinny być dobre, lub z odrobiną luzu ? :) Wszystko oczywiście zależy od tego jak duże dziecko się urodzi. Twoje Dzieciątko ile miało cm, gdy się urodziło ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje bylo maleńkie i zaczynalo od rozmiaru 40 w ktorym tonelo,

ale porownalam ciuszki z tego samego okresu i zdecydownie 50 Newbie Kapp Ahl wypada conajmniej jak duze 56 a nawet wiecej (my nosilismy je w porownaniu do Smyka Cool Cub 62),
Mysle ze 56 z kappa Ahl na start bedziedzie jeszcze zapas ze nie wyrosnie w 2 tyg, porownujac mysle ze odpowiada rozmiarowce H&M, czyli wiekszej.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla starszej mam body z kapp Ahl juz nie z serii Newbie (bo taylko do r. 74) niby body r. 80 a zdecydowanie wypada na 86, wiec generalnie maja zapas w rozmiarowce, to samo z body-podkoszulki takie bieliżniane
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt, moja 2 letnia córka jeszcze wchodzi w body z KappAhl na 86 cm...
Dzięki. Zostaję przy 56 cm i coś na 60 cm będę teraz kupować by czuć się spokojniej :)
Niby 2 lata temu też przygotowywałam się do narodzin dziecka, ale zachowuje się tak jakby to było pierwsze hehe też tak miałyście ?? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam równo dwa lata odstepu miedzy dziewczynkami, a przy wyprawce dla drugiej bładzila jak dziecko we mgle)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na start 56 będzie ok,moja miała 55cm po urodzeniu i w 56 miała luz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pamiętam, że dla córki miałam pajace 0-3 m. z Cherokee i te na początku były lekko duże. Teraz nic mi się u nich nie podoba.
Z H&M miałam 56 cm i na pewno były dobre te ubranka... najwięcej jednak kupowałam na 62 cm a moja córcia jak się urodziła miała 55 cm. Kupię troszkę ubranek ( w zasadzie już mam ) na 56 cm i troszkę na 62 cm... powinno być ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znalazlam dobra rozmiarowke tutaj
https://ubranka-niemowlece.pl/
zawsze mi sie dobrze trafia ale musi byc polski producent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Załóż osobny wątek na swój temat A nie tak się wtryniasz z nachalna reklama !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry