Widok

Rozwód/podział majatku

Jestem już długo po rozwodzie i szczerze powiem ile rozwodów na plus,tyle dobrych mecenasow. Słynne nazwiska zdzieraja kasę,a tak naprawdę czy znane czy nie można to przejść bez ich pomocy, szczególnie jeżeli rozwodzimy sie bez ozekania o winie. Sama skorzystalam z adwokata , który ani razu sie nie odezwał,bo mieliśmy utalone co,jak i ile...kasa poszła jak psu w d*pę ! Wszystko to ze strachu,lepiej wydać te pieniadze na wycieczkę-odreagowanie po rozwodzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to po co brałeś adwokata?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życzę sił wszystkim tym, którzy przeżywają trudne chwile w małżeństwie. Proszę zajrzeć tutaj https://wolczkiewicz.pl/rozwod-warszawa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Jestem już długo po rozwodzie

Ciesz się ;)

> Słynne nazwiska zdzieraja kasę,a tak naprawdę czy znane czy nie można to przejść bez ich pomocy

zgadza się lecz nikt o tym nie wspomina a wręcz straszy że bez niego nie damy sobie rady a te pajacyki na rozprawach milczą patrząc w sufit
po skasowaniu kilku tysięcy ;/ bo to ich praca i już na początku wiadomo kto ma wygrać więc przegranego papuga milczy

> szczególnie jeżeli rozwodzimy sie bez ozekania o winie

na to trzeba uważać bo tak rozpoczyna się pozew lecz dalej można wymyślać do bólu: alkohol, narkotyki, bezrobocie (choć się pracuje)
nawet molestowanie ( mycie własnego dziecka w wannie ) za co osadzają cię aż do wyjaśnienia (może to trwać kilka lat)
powód nie musi niczego udowadniać (sprawa cywilna)
a pozwany lepiej niech milczy z zagryzionymi wargami

> Wszystko to ze strachu,lepiej wydać te pieniadze na wycieczkę-odreagowanie po rozwodzie.

zgadzam się ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co brałaś rozwód, a nie adwokata...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani radca prawny musi mieć mało klientów, skoro pod różnymi nickami jedna osoba na forum jej reklamę robi. :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
radca prawny to nie adwokat ,jak sie nie skorzysta to napisać można wszystko .

Małgorzato co mieliście pralkę .lodówkę i tv -ty dostałaś pralkę i lodówkę /70% , a on przechodzone tv /30% ???
ale mi sukces , to juz mogliście sie sami dogadać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy do rozwodu bez orzekania winy również potrzebny jest radca prawny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiem Ci, że lepiej jest mieć pomoc prawną w tych sprawach... chociażby po to aby dopełnić wszelkich formalności z tym związanych, aby nic co zalegało na małżonka nie stało się Twoim problemem.
Moją sprawę o rozwód prowadził Mindykowski z Wrzeszcza, potem jeszcze wygrał mi fajne alimenty od męża bo prawe 40% mojej pensji. Warty polecania, bo zawsze można się do niego dodzwonić, albo oddzwania przynajmniej, człowiek czuje że go nie olewa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
niezły biznes, a co było przyczyną rozwodu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dogadywaliśmy się ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wy naiwne jesteście ,adwokaci dogaduja sie pod budka z kebabem ,a na sali starają sie zachować poważna minę by nie wyszlo na jaw ze juz wszysko jest .......................
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Kancelarię Prawną Mohylak, moja sprawa rozwodowa i alimentacyjna, została przeprowadzona w sposób szybki, rzetelny i dyskretny. Jestem wdzięczna za zaangażowanie w moją sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też miałem bardzo trudną sprawę rozwodową, udało się orzec nawet o wine (TFU!) żony. Podczas całego postępowania pomagał mi prawnik wyszukany w sieci (https://firmy.biznes2biznes.com/kancelariarrwasilewski). Sam bym nie dał rady i jeszcze by mi przyszło płącic tej k**** na jej kochasia. Także lepiej pogadać i wydać na prawnika i być wolnym niz skończyć z takim kamieniem uwiazanym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przykro mi, że to Cię spotkało... W przypadku mojego rozwodu kancelaria https://radcaprawny-trojmiasto.pl/ okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki poradom udało się sporo ugrać, polecam naprawdę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

do góry