Rucolina

Pizzerie Bary

Gdańsk, Przywidzka 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masakra! Omijać szerokim łukiem! wątek zamknięty Mały kawałek schabu, trzy ziemniaki buraczki i picie za 30zl?! What the...
~:(
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Stosunek cena jakość beznadzieja wątek zamknięty Gołąbek trochę ziemniaków sporo surówek i herbata 32pln?!?!?! Jaja. I do tego...
~Marcin Es
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Beznadzieja wątek zamknięty Masakra nie polecam! Ochydne, pies by tego nie chciał zjeść, jeszcze za takie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Fajne!!!! wątek zamknięty Naprawdę mega smaczne, usługa miła, cena nie tanio a nie drogo ok. Polecam
~Jo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 grudnia 2016

nie polecam wątek zamknięty Nie miła obsługa jedzenie nie smaczne jeden z pracownikuw kturego widziałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Najgorsze jedzwnie jakie jadłam !!! wątek zamknięty Ogólnie nie mam złych opinii o potrawach ale pierwszy raz w życiu zdarzyło...
~zniesmaczona klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

NAJGORZEJ WYDANE 26 ZłOTYCH wątek zamknięty FATALNIE! Za moją ilość jedzenia zapłaciłem 26 złotych i okazało się, że były...
~Jacek 1989
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Jedzenie całkiem spoko,tylko na obsługę musiałem czekać 10 min aż wrócą...
~Bartek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Najlepsza pizza!!! wątek zamknięty Co prawda jadłam w tej restauracji tylko pizzę i muszę stwierdzić, że była...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Wygląd to nie wszystko wątek zamknięty Dania w tej restauracji są serwowane w formie bufetu. Sam sobie nakladasz to...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry