Hej Kobitki :) Zostały mi 2 bebilony pepti 1. Ważne do 6.11.2011. Z chęcią którejś z Was je oddam. W zamian nic nie chcę. Po prostu chcę, aby zwolniło mi się miejsce w szafce. Proszę o kontakt: aleksandra_zawadka@o2.pl
dziewczyny wiedze ze sie troszke rozpisałyście, ja w wirze przeprowadzki,ale już mieszkanko znalezlismy :) teraz tylko graty i bedzie ok :) dziewczyny a mieszka któras z was w okolicach ul.ogrodowej?