Hej Kobitki :) Zostały mi 2 bebilony pepti 1. Ważne do 6.11.2011. Z chęcią którejś z Was je oddam. W zamian nic nie chcę. Po prostu chcę, aby zwolniło mi się miejsce w szafce. Proszę o kontakt: aleksandra_zawadka@o2.pl
na PESEL czeka się kilka dni (maks. 3), ale zawsze mówią m-c bo to zależy od ich "opieszałości" w wysyłaniu papierów do ewidencji, jak chcesz napisz mi swoje dane na maila to Ci dam znać jak przyjdzie :)
Dziewczyny co tu tak cichoooo????
Ja ciagle w biegu jak nie z malutka to formalnosci :(
musze jeszcze pzu zalatwic i urzad skarbowy jestem ciekawa czy mam szanse na podwójne becikowe ...
no i ten pesel na ktory miesiac sie czeka zeby becikowe zalatwiac