Widok

Rumianki # 3

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
no to zapraszam do nowego ;)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Kobitki :) Zostały mi 2 bebilony pepti 1. Ważne do 6.11.2011. Z chęcią którejś z Was je oddam. W zamian nic nie chcę. Po prostu chcę, aby zwolniło mi się miejsce w szafce. Proszę o kontakt: aleksandra_zawadka@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Daria, już odczytałam, spoko, mam namiary na sprawdzoną firmę ;) zostawiam ci moje gg, jak coś to pisz ;) 7952096

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!

Przepraszam dziewczyny, że zaśmiecam Wasz wątek! :) Tak na wstępie :P

Oleńko, w wolnej chwili (jak możesz oczywiście) looknij na NK, zostawiłam Ci wiadomość... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje ... mala ma troche problemy z brzuszkiem ciagle ja boli juz niewiem co robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
natalia87
twoj anioleczek jest cudony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewuszki :) co tam? pogoda nadal do d... :(

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo Kochana jestes :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dam Ci znać jak przyjdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisalam emaila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na PESEL czeka się kilka dni (maks. 3), ale zawsze mówią m-c bo to zależy od ich "opieszałości" w wysyłaniu papierów do ewidencji, jak chcesz napisz mi swoje dane na maila to Ci dam znać jak przyjdzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Wejherowie powiedzieli ze miesiac ... Tak dziecko zameldowane bedzie/ jest w Rumi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na PESEL nie czeka się m-c :) jak będziesz chciała monitować temat napisz do mnie na maila, rozumiem, że dziecko będzie zameldowane w Rumi tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny co tu tak cichoooo????
Ja ciagle w biegu jak nie z malutka to formalnosci :(
musze jeszcze pzu zalatwic i urzad skarbowy jestem ciekawa czy mam szanse na podwójne becikowe ...
no i ten pesel na ktory miesiac sie czeka zeby becikowe zalatwiac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratuluję natalia :) paula ja też takich spędów nie lubię. u mnie na szczęście narazie koniec z komuniami, następna dopiero za 3 lata :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
allle słodziak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wkoncu mam chwilke dla siebie i pochwale sie swoim Anioleczkiem :)


image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety :( ja na szczescie mam już lubego przy sobie i niestety komunie jutro :/ nie lubie takich spedów :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :) może dziś się ożywicie :)?pogoda niestety znów do dupy :(

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie nie ciekawie :/ oj szkoda,szkoda
pogoda dzisiaj od rana znowu brzydka,ojj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny co tak tu cicho ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (20 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry