Sławomir Piotrowski

Laryngolodzy

Gdynia, Słupecka 45

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Szybko i na temat. Konkrety diagnoza i leczenie. Pomoglo z tad ocena
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2017

Rzetelny wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka świentego rzeczowego specjlaisty polecam, jeśli ktoś szuka...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

mi odpowiada wątek zamknięty Byłam dzisiaj z dzieckiem i jestem zadowolona. Lekarz zaproponował szybki...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Już nie polecam wątek zamknięty Polecałam tego lekarza wszystkim znajomym do czasu, kiedy lekarzowi coś się...
~Joszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam! Odradzam! Jest nie uprzejmy, nie mozna o nic sie dopytac bo czas...
~Aga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Lekarz z powołania wątek zamknięty Wspaniały człowiek i lekarz. Mi bardzo pomógł w sytuacji, gdzie czas odgrywał...
~studentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

:) wątek zamknięty Powiem krótko: doktor nie potrzebuje reklamy. Bezcenny.
~Maja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Bardzo dobry wątek zamknięty Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie leczy osoby w każdym wieku. Ma bardzo...
~SI
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Ania - opinia wątek zamknięty nasze dziecko po rozpoczęciu przedszkola przez pół roku męczyło się z katarem...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Najlepszy lekarz jakiego znam wątek zamknięty Witam, dr Piotrowski leczy całą naszą rodzinę ale przede wszystkim mojego...
~mama Filipka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Zamieszkujemy na stale we Wloszech, spedzilismy rok czasu w Polsce i u Pana...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Od lat korzystam z rodziną z porad pana doktora, zaangażowanie w leczenie,...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 marca 2009

może i jest fachowy ale... wątek zamknięty Bardzo zarozumiały i nie miły. Fachowość jest ważna, lecz standard obsługi...
~pacjent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

nie polecam dr Piotrowskiego wątek zamknięty lekarz bardzo zarozumialy, nieprzyjemny- do pacjenta potrafi sie odnosić po...
~pacjentka z Gdyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

nie polecam dr.Piotrowskiego wątek zamknięty zglosilam sie na badanie do szpitala do dr,Piotrowskiego w mojej sprawie...
~pacjentka z Gdyni
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

sama niewiem wątek zamknięty Jeżeli chodzi o skuteczność leczenia - jestem bardzo zadowolona. Jednak...
~Iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2010

zadufany po uszy ? wątek zamknięty Pan doktor Piotrowski umówił się ze mną na sobotę. Gdy przyjechałam z...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

POLECAM wątek zamknięty Lekarz ze świetnym podejściem. Byłam z 10-letnią córką. Trafiona diagnoza....
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2009

POLECAM wątek zamknięty Mój 7-letni synek od lat choruje na uszy. Byliśmy u wielu lekarzy, którzy za...
~Marita
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

naprawdę pomógł wątek zamknięty bardzo dobra diagnoza, męczyłam się od dłuższego czasu na kaszel, żaden...
~nauczycielka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

24

wątków

do góry