Widok

SALA NA WESELE !!!! (potrzebna)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuje sali na wesele. Nie jestem szczegolnie zainteresowana sala szkolna. Jezeli macie namiary na sale weselne (wynajem) blagam odpiszcie. Wesele jest planowane na 80 osob.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli tylko sala, to proponuję na Chelmie w Centrum Handlowym (pietro) Sala nazywa się EFKA. Pa G.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gonia napisał(a):

> Jeżeli tylko sala, to proponuję na Chelmie w Centrum Handlowym
> (pietro) Sala nazywa się EFKA. Pa G.
POLECAM OŚRODEK " NOVITA "w Gdyni pełna obsługa pokoje do wynajęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala na działkach w oliwie tj. chyba ul. Macierzy szkolnej, przystanek tramwajowy przy ul. Wita Stwosza na przeciwko Uniwerku i Akademików
dwa lata temu 1000 zł za wynajem sali z pełną zastawą, własny kucharz - dobry- polecam sala niebrzydka ale wymaga przystrojenia we własnym zakresie, zaplecze kuchenne i wc czyste i eleganckie - byłam tam na weselu koleżanki i za ta cene to bylo dobre miejsce, teren ogrodzony , ogród, możliwośc wyjscia do ogrodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje wszystkim za pomoc;-))
Jezeli macie jeszcze jakies namiary to napiszczie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Zaspie hotel pielęgniarek(koło szpitala),Zaspa-klub osiedlowy"szafir"ul.Kombatantów,działki ogrodnicze niedaleko przystanku skm Zaspa.powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orzeł to jest to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie Orzeł!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie Orzeł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję Dom Kultury "Młyniec" na Zaspie przy ulicy Pilotów. Sala jest przestrzenna, idealnie nadaje się na wesele około 80 osobowe. Na sali jest podest dla orkiestry, stoły i niebieskie krzesła, sporo roślin i czasami udekorowana sala (jeśli wcześniej jacyś młodzi mieli wesele i ją udekorowali). Obok sali jest kuchnia w pełni wyposażona (lodówki, kuchenki, garnki, naczynia, szkło, sztućce). Wynajmując salę otrzymuje się dodatkowo małą salkę(pokoik) w którym można trzymać alkohol, napoje, czy się przebrać. Sala ma parkiet, nowe pcv okna, dwa wejścia (w tym jedno bezpośrednio na dwór). Toalety są czyste, okafelkowane. Przez całą imprezę jest też portier. Polecam - sama miałam tam wesele i byłam zadowolona. Mogę też śmiało polecić obsługę kelnersko-kucharską (wspaniali fachowcy)- jeśli jesteś zainteresowana napisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sale w Gdyni na Łowickiej 51 - Osiedlowy dom kultury. Pod koniec zeszłego roku została wyremontowana. Sala naprawde rewelacja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj filmowałem wesele w restauracji NOT na ul. Rajskiej w Gdańsku.
Sala duża, ładna, parkiet, można wyjść na papierosa na korytarz, usiąść odpocząć.
Wesele należało do udanych.
Niestety nie znam kosztów, ale jak młodzi przyjdą odebrać kasetę to mogę się dowiedzieć. Podejrzewam, że nie jest drogo.


Wideofilmowanie FILMART 558-06-94 www.filmart.end.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cóż ja filmowałem już kilka razy w Nocie - jedyny problem stanowi zaplecze kuchenne - a z tym tam jest kiepsko :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (35 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (214 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (135 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry