Widok

SALONY SUKIEN W TRÓJMIEŚCIE

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
HEJ DZIEWCZYNY!.Może macie spis stronek trójmiejskich salonów sukien..
Prosiłabym rownież o radę tych forumek , które już mają zakup sukienki za sobą.
Będę miała prawdopodobnie tydzień na zakup- sukienki (co bardzo mnie martwi)ze względu na to ,że mieszkam za granicą.Oczywiście na internecie na poszukiwanie mam mnóstwo czasu...Co byście poradziły?Napewno trzeba będzie umawiać się po kolejii do salonów,...ale czy będzie akurat wtedy mój rozmiar,itp.Trzeba rezerwować może dany model na ten czas..Jak to wygląda?
Pozdrawiam!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje, lepiej zarezerwowac godzine zeby miec pewnosc, ze kobitki w salonie beda mialy czas dla Ciebie..
co do rozmiarow to.. Panie po prostu uzyja szpilek zeby dopasowac suknie do Twojej figury zebys miala chociaz minimalne pojecie jak dana sukienka bedzie wygladala na Tobie..
najlepiej objechac w jeden dzien Gdynie (salony sa niedaleko siebie) a drugiego dnia Gdansk - Wrzeszcz.. ja polecam Beauty:) Proponuje rozbic to na dwa dni poniewaz mozesz miec niezly metlik w glowie od przymierzania tylu sukienek:) wiec lepiej przespac sie i juz na swiezo spojrzec na inne modele sukienek drugiego dnia:)
zycze owocnych poszukiwan:)
pozdr.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do spisu salonow slubnych, zajrzyj tutaj:

http://www.videotom.kartuzy.info/videotom/forum.php

masz podzial na miasta:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety, głównie negatywnie się wypowiem.

Nie polecam Beauty, ja osobiście miałam tam niedobre doświadczenia. Pomimo wcześniejszego telefonu, pani wykazała zero przygotowania. Chcą koniecznie namówić na szycie, nie umieją doradzić. Ceny jak wszędzie.

Uwaga na salon w hali targowej na starym mieście - wciskają to co jest, naiwnym klientkom wmawiają, że super wyglądają.

Chantilly - suknie drogie, ale ładne. Pracownice salonu ignorują klientki, słyszałam kilka nieprzychylnych opinii, sama też tego doświadczyłam. Z kolei koleżanka kupiła tam suknię i była zachwycona.

Salon "Magda" w Wejherowie, polecony przez znajomą - szycie i oddawanie w komis - niby fajny układ, ale... Nie było czego przymierzyć, niby dużo sukien, ale jakieś takie wymięte i przybrudzone. Pani namawiała na szycie, ale musisz sama zaprojektować, potem projekt trafia zupełnie do kogo innego, więc w praktyce nie rozmawiasz z wykonawcą sukni. Pani, która niby jest krawcową, kompletnie nie umie dobrać sukni do figury.

Ja miałam taką sytuację, że wszędzie się umawiałam na konkretną godzinę, rozmiar, fason - a kończyło się tak, że ktoś inny był umówiony na tą samą godzinę, czekałam na swoją kolej, potem nie było nic w umówionym fasonie i namawiali na szycie.

W Gdyni jest sporo salonów na Władysława IV, dużo dobrego o nich słyszałam.
-.-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to przykre;/
jesli chodzi o mnie to mam same mile wspomnienia zwiazane z salonem BEAUTY. Babeczki byly mile, pokazywaly rozne fasony, odcienie.. bolerka, welony.. potem jak juz bylo blisko slubu, na ostatniej przymiarce doradzaly mi co doo bizuterii.. zawsze mialy czas, nigdy nie poganialy.. mialam problem z welonem bo byl pognieciony a sama balam sie eksperymentowac z prasowaniem to moglam przyniesc do salonu i Panie zrobily to za mnie. z zaliczka tez zadnych problemow.. suknia podczas wesela przeszla swoje a mimo tego zaliczka oddana w calosci:)

na pewno nie warto sie zniechecac negatywnymi opiniami.. bo kazdy moze miec zly dzien nawet sprzedawczynie... tak wiec sama pobiegaj po salonach i wyrob sobie opinie:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://katalog.trojmiasto.pl/moda_i_uroda/salony_mody_slubnej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry