Moge przesłać aplikacje w excelu która sama wylicza , ile wydaliscie ile wydacie itp itf
to sie przydaje gdy chcecie trzymac sie jakiejś kwoty a wiemy dobrze ze ceny poszczegolnych elementów zmieniaja sie
to chce podawac maile
00
~kriss
89.174.90.*
(17 lat temu) 20 lutego 2009 o 20:17
jak jeszcze masz cierpliwosc to tez poprosze :D
krzy.bork@gmail.com
00
~vanilka86
89.231.176.*
(17 lat temu) 20 lutego 2009 o 23:25
mam mam :)
poszło
00
~Asia
87.206.253.*
(17 lat temu) 21 lutego 2009 o 16:27
hej
ja tez poproszę:)mirinda161@wp.pl
z góry bardzo dziękuję!
00
~karolka
85.222.49.*
(17 lat temu) 21 lutego 2009 o 19:41
poprosze o przeslanie aplikacji karolinusia76@wp.pl pozdrawiam
00
~Asia
87.206.253.*
(17 lat temu) 21 lutego 2009 o 19:49
pisze jeszcze raz bo jak na razie nic nie dostalam. tez poprosze ten kosztorys na adres mirinda161@wp.pl, dzieki:)
00
~Mag
62.61.54.*
(17 lat temu) 22 lutego 2009 o 09:45
jeśli jeszcze Ci się nie znudziło wysyłanie, mój mail to mag_parad@tlen.pl