~drwiący !!!
83.25.144.*
(17 lat temu) 26 marca 2009 o 16:42
nie wiedziałem ze aż tyle głupich panien nie radzi sobie z "ekselem" żeby zrobić bardzo prosty kosztorys , hahahahaha i potrzebuje do tego pomocy, o jej a jak coś źle wpiszemy lub skasujemy, beka z was puste panny
0
0