Moge przesłać aplikacje w excelu która sama wylicza , ile wydaliscie ile wydacie itp itf
to sie przydaje gdy chcecie trzymac sie jakiejś kwoty a wiemy dobrze ze ceny poszczegolnych elementów zmieniaja sie
to chce podawac maile
ja nie wiem, ze trzy razy się wpisywałam i kosztorys do mnie nie dotarł:(
ale przecież "tfardym tszeba być a nie mientkim" więc kolejny raz się wpiszę:)
poproszę asissko@wp.pl
00
~lukrecja45
87.206.219.*
(17 lat temu) 7 maja 2009 o 13:30
ja też ładnie proszę o wysłanie: lukrecja45@wp.pl
00
~..
77.112.99.*
(17 lat temu) 7 maja 2009 o 16:57
w tym watku jest juz ok 300 odpowiedzi... czy wy naprawe myslicie ze zalozyciel tego watku bedzie do kazdego z osobna wysylam ten arkusz?? niech ktos go udostepni gdzie ogolnie i po problemie.
jesli ktos jest w posiadaniu tego kosztorysu (moze ktos ze szczesliwcow, ktorzy dostali na poczatku watku?) to ja bym bardzo poprosila o przeslanie. dzieki z gory :) dartwejder@tlen.pl
00
~Anna
87.207.27.*
(17 lat temu) 21 maja 2009 o 19:49
Poprosze na maila - maks3@interia.pl . Dziekuje i pozdrawiam
00
~Paulina
193.26.131.*
(17 lat temu) 21 maja 2009 o 19:52
ja też byłabym wdzieczna za przesłanie kosztorysu,
pozdrawiam,
Paulina
paulinaw1@poczta.onet.pl