~Edka
87.207.84.*
(17 lat temu) 19 czerwca 2009 o 23:13
Dziewczyny w tak starych wątkach najlepiej pisać bezpośrednio na emaila do osób które otrzymały już przedmiot zainteresowania na początku,ja tak zrobiłam wczoraj i mam:) wysyłam tylko do części .
Piszcie na emaila kto nie dostał to przeslę; redginger@interia.pl
0
0