Widok

SAMOZLICZAJĄCY KOSZTORYS ŚLUBNY

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Moge przesłać aplikacje w excelu która sama wylicza , ile wydaliscie ile wydacie itp itf
to sie przydaje gdy chcecie trzymac sie jakiejś kwoty a wiemy dobrze ze ceny poszczegolnych elementów zmieniaja sie
to chce podawac maile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę prosić??
sabin_a@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
malinam85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny nie ma co się łudzić :) tu nikt wam tego nie wyśle, bo chyba nikt tego nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę norbi382@yahoo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Proszę o taki Kosztorys :) ewelinas46@wp.pl
Z góry dziękuję :) i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez poprosze :) cookiss@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale oblężenie:) ja tez poprosze...dzasta4@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny w tak starych wątkach najlepiej pisać bezpośrednio na emaila do osób które otrzymały już przedmiot zainteresowania na początku,ja tak zrobiłam wczoraj i mam:) wysyłam tylko do części .
Piszcie na emaila kto nie dostał to przeslę; redginger@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostałam, dziękuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja trochę "podrasowałem" ów arkusz. Jeżeli np. u kogoś rodzina dzieli się na tradycyjne podziały to automatycznie oblicza koszty dla pani i pana młodego. mailem podesłać mogę artur.jasinski@op.pl

Jeżeli jeszcze jakies funkcje miałyby się znaleźć w arkuszu to dajcie znać a postaram się dorzucić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też ładnie proszę liveyourdream@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam prośbę: wrzuć to na jakiś serwer typu wyslijto.pl czy coś podobnego i podaj link - zaoszczędzisz sobie kłopotu i nie będzie sytuacji iż wątek umiera bo nie ma kto wysyłać. z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja równiez poproszę madzianos@o2.pl
dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hey, my tez poprosimy:) pogubilismy sie z kosztami:) schizma@hotmail.com z gory wielkie dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze na maila anikul21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.speedyshare.com/768412750.html

Pod tym linkiem jest kosztorys. Jakby czegoś Wam tam brakowało to napiszcie na maila artur.jasinski@op.pl a postaram się dodać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, wielkie dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bym poprosiła o przesłanie na e- maila mloda888@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja prosze ;] natalia.kalkowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry