Moge przesłać aplikacje w excelu która sama wylicza , ile wydaliscie ile wydacie itp itf
to sie przydaje gdy chcecie trzymac sie jakiejś kwoty a wiemy dobrze ze ceny poszczegolnych elementów zmieniaja sie
to chce podawac maile
00
~beata
83.238.116.*
(16 lat temu) 28 lutego 2010 o 18:49
witam, poprosze :) sliwinska.beata@yahoo.pl
00
~ala
83.238.116.*
(16 lat temu) 28 lutego 2010 o 11:00
ja również poproszę o ten kosztorys :) alusia317@wp.pl
pozdrawiam!
00
konto usunięte
83.14.254.*
(16 lat temu) 28 lutego 2010 o 10:48
wysłane :PPP
00
konto usunięte
153.19.91.*
(16 lat temu) 26 lutego 2010 o 09:29
marecki :)) wysyłałam chyba Tobie @ więc wrzuć i wklej link aby każdy mógł sobie ściągnąć nie mam czasu śledzić tego wątku :))
Nie wiem czy ktoś już ten link dawał, ale tu jest do ściągnięcia kalkulator i w exelu i w wordzie i przez neta bez ściągania ;P
http://wesele.plock.pl/slub-4.html