Widok

SKM czy Autobus?

Hej hej,
W środę na 10 muszę być na spotkaniu służbowym w Alchemii, czy ktoś orientuję się jak wygląda sprawa korków w stronę Wrzeszcza ok godziny 9 jeśli chciałabym jechać autobusem z przystanku Uphagena?? Czy może SKM jednak jechac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 9 bombelki są już odwiezione do szkół a biurwy i korposzczury spijają firmową kawę, zatem i korki już zanikają. Spokojnie możesz jechać autobusem.
A w godzinę z Uphagena do Alchemii to i na piechotę dojdziesz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję Ci bardzo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> jak wygląda sprawa korków w stronę Wrzeszcza
Jeśli jedziesz z Wrzeszcza, z ul. Uphagena, w kierunku Alchemii, to raczej trzeba zapytać o korki w stronę Przymorza czy Oliwy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem, dlaczego ktoś dał Ci łapkę w dół, przecież słusznie zauważyłaś/zauważyłeś błąd w głównym poście. A z korkami różnie bywa - to, że wiele osób w tym czasie pracuje, a dzieci w szkole, nie oznacza, iż nie będzie korka (np. wypadek, uszkodzony autobus). SKM-ce raczej nic nie stoi na przeszkodzie, ale trzeba do niej podejść. Autobusem jest bezpośrednio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"SKM-ce raczej nic nie stoi na przeszkodzie, ale trzeba do niej podejść. Autobusem jest bezpośrednio."

Jedynie wszelkie zdarzenia, które mogą wstrzymać ruch na torach typu awaria czy wypadek. Często na Trójmiasto.pl pojawiają się info o utrudnieniach w kursowaniu SKM więc wcale nie jest tak różowo jak piszesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

do góry