Widok

ŚLUB w marcu ??

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć, mam dylemat...
Co myslicie o ślubie w marcu???
Nie za mokro i zimno ???

I czy goście dopiszą /urlopy/ ?

Bo planowaliśmy na czerwiec 2007 r. ale nie mozemy się doczekać bo to jeszce tyle czasu.... a w marcu to akurat po sesji przed Swiętmi Wielkanocnymi ;)))

Co wy na to, byłyscie kiedys na weselu w marcu?? bo ja niee, a byłam na kilku weselach..i wszystkie latem czerwiec- wrzesień ...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chcieliśmy brać ślub w marcu,ale zrezygnowaliśmy,też nie mogliśmy się doczekać,ale pomyśl jaka brzydka pogoda była w marcu tego roku,ja bym na Twoim miejscu cierpliwie poczekała i wzięła nawet w maju a nie w marcu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro to jest przed świetami to przypadkiem nie ma postu?

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry