Widok

SOK POMIDOROWY-który?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jeśli pijecie, to który wam najlepiej smakuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pudliszki w małej butelce,piję tylko ten od 15 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubię fortuny z tabasco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hortex :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fortuna!
Trzeba uważnie czytać sklad, ponieważ bardzo często sprzedają sok z
rozcienczonego koncentratu pomidorowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fortuna;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zyciu nie pilam soku pomidorowego i nie wypije, nie cierpie pomidorów , raz jeden probowalam jesc pomidora i pozniej powiedzialam NIE, aczkolwiek zupe pomidorową lubie. soku nie tkne. I podziwiam ,jak widze i ktos je pomidora :) to takie wodnisto gąbczaste i bez smaku... no jak wam to moze smakowac?:>
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konstantyno - jeśli twierdzisz, że pomidor jest gąbczasty i bez smaku - to współczuję :) bo nie miałaś okazji spróbować dobrego, prawdziwego pomidora :]


słodziutkiego :)



my latem mamy własne pomidory - kilka odmian i kolorów/kształtów :] i nijak mają się do tych kupnych ;) (szczególnie dostępnych teraz, które faktycznie z reguły nie mają smaku ani zapachu, bo były "pędzone")

chociaż właściwie ich uprawa nam się nie opłaca - w takiej ilości jaką mamy(dla siebie) - to robimy to co roku :] właśnie po to, żeby móc zjeść PRAWDZIWE, pachnące, słodziutkie pomidory :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem dla mnie to jest bezsmaku malo wyraziste, i tyle nie ma znaczenia jaki to pomidor i z jakiej hodowli, czarne /polskie/ z ogrodka /czy szklarniowe, nie smakuje mi to, i nie musisz mi wspolczuc, bo to chyba kwestia gustu komus cos smakuje i a innym nie, ja tobie nie wspolczuje tego ze ci to smakuje :-) probowalam zwykle polskie i dalam szanse czarnym, i jeden pies jak dla mnie nie lubie i juz :)

sera żółtego tez nie tkne :P
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sok pomidorowy producent "Polskie Pomidory" bez koncentratu na razie chyba najlepszy jaki pilem
https://polskiepomidory.com.pl/
nie ma go w sklepach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam sok Dawtona w szklanej butelce. Mają różne opcje, np. z chilli, z imbirem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja z kolei pije soki tarczyna, pomidorowy i burak z jabłkiem tez w szklanych buteleczkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

do góry