Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dobra atmosfera wątek zamknięty Gimnazjum numer 33 jest najlepszym gimnazjum pod względem towarzystwa,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Myląca opinia szkoły. wątek zamknięty Chodzę do 1 klasy Gimnazjum Nr.33 w Gdańsku Osowej... Po wyjściu ze szkoły...
~Uczeń126p
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Beznadziejna szkoła wątek zamknięty Jeśli chcecie Państwo, by wspominana przez Wasze dzieci szkoła była...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Nie posyłajcie tam swoich dzieci wątek zamknięty Jestem absolwentką Gimnazjum nr 33 i bardzo źle wspominam tę szkołę, nawet po...
~Żałujący absolwent
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Ocena 1 rocznik w nowym budynku wątek zamknięty Pani dyrektor od początku była negatywnie nastawiona do słabszych uczniów,...
~Absolwent 89
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Polecam ! wątek zamknięty W tym roku ukończyłam to gimnazjum i muszę powiedzieć że nie żałuję 3...
~kiwiz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Gimnazjum 33-subiektywna opinia wątek zamknięty Po zakończeniu trzyletniej kadencji w gimnazjum, nadszedł czas na...
~_absolwent_gim_33_
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

fatalna szkoła wątek zamknięty Moim zdaniem w tej szkole występuje pogoń za wynikami testowymi bez wględu na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

jikjikjaas - opinia wątek zamknięty Szkoła jest beznadziejna, nauczyciele wgl nie interesuja się ucznimi. Bardzo...
~jikjikjaas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Polecam.! wątek zamknięty Gimnazjum 33 mogę na pewno wszystkim polecić. Kadra jest na prawdę bardzo...
~Nick
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Wspaniała szkoła! c.d. wątek zamknięty Gimnazjum nr 33 zajmuje najwyższe i najlepsze miejsca na wszelkich zawodach...
~Hula Girl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Wspaniała szkoła! wątek zamknięty Owa placówka wybija się na tle innych. Budynek jest bardzo czysty i...
~Hula Girl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

;D wątek zamknięty Kocham tę szkołę,chociaż poziom nauki jest baaaaardzo wysoki....
~Lyra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

Najlepsze Gim w Gdańsku wątek zamknięty Bardzo Bardzo wysoki poziom nauczania ze wszystkich przedmiotów , dobrze...
~Marona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Polecam! wątek zamknięty Poziom z chemii i matematyki bardzo wysoki. Wszystkie obiekty zadbane....
~absolwentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom nauczania , b. dobra kadra ( zwłaszcza matematyczek :P )...
~absolwentka 2009
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 czerwca 2009

Jakub - opinia wątek zamknięty pani radziwiłko bardzo pomocna kocham ją to moja druga matka jak pani ela
~Jakub
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2009

. wątek zamknięty Stanowczo odradzam to gimnazjum, mimo, ze poziom nauczania jest wysoki. W...
~ktos
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

Polecam! wątek zamknięty Właśnie skonczyłam to gimnazjum. W szkole panuje miła i przyjazna atomosfera....
~absolwentka 2008
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2008

najlepsze gimnazjum ! wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge powiedziec ze polecam gimnazjum. W tym roku koncze...
~mmm
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

26

wątków

do góry