Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uczeń - opinia wątek zamknięty Chodzę do tej szkoły i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że mi się podoba....
~Uczeń
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Szkoła watykańskiej indoktrynacji za czesne i nasze podatki. wątek zamknięty To nie jest prawda , że ta szkoła nie korzysta też z kasy podatników. Różnymi...
~danteix
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

matka-wariatka - opinia wątek zamknięty w styczniu zapisalam do tej szkoly syna, ale pójdzie dopiero w 2011, podobno...
~matka-wariatka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2007

to dobra szkoła wątek zamknięty w dzisiejszych czasach, gdzie papierosy i narkotyki są na porządku dziennym...
~mama ucznia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2007

Uczeń wątek zamknięty Moja szkoła jest bardzo dobra jest tam mila admoswera ale czasami zdarzeją...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

Absolwentka wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły podstawowej. Miło wspomniam czasu gdy biegałam...
~absolwent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Hmm... wątek zamknięty Cytat ze strony startowej szkoly : "Celem tego Zgromadzenia jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

I to ma być szkoła katolicka ?! wątek zamknięty Beznadziejna opieka pedagogiczna! Primo- niedopilnowane dzieci same wychodzą...
~zawiedziona mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 grudnia 2007

Wreszcie jakies argumenty xD wątek zamknięty Wg mnie przesadzacie z krytyka tej szkoly a opinie z bezpodstawnymi niskimi...
~uczen
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

9

wątków

do góry