Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zachowanie Ratowników wątek zamknięty W dniu 30 listopada Pogotowie zostało wezwane do mojej córki, która straciła...
~Mama i Pielęgniarka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Chciałam serdecznie podziękować obsłudze karetki Pani Anecie i Panu Patrykowi...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Lenie i darmozjady wątek zamknięty Dzisiaj rano ze zwichniętym stawem łokciowym i opuchniętym do granic...
~Niezadowolony Autor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Totalna porażka..... wątek zamknięty Pogotowie ratunkowe , pomoc dorazna .......Śmiechu warte :)choć sytuacja nie...
~taki sobie ja...
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2010

To sie nadaje do prokuratury wątek zamknięty Osoba bliska śmierci..traci przytomność,a oni mówią, że nie mają karetek i że...
~Ja
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Dotyczy postu opisującego interwencję w Rest Mcdonald\'s Oliwa wątek zamknięty Czy Zarząd Pogotowia Sopot ma coś do powiedzenia w kwestii opisywanej...
~Obserwator
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Super pomoc wątek zamknięty Profesjonaliści i serdeczni ludzie pozdrawiam cały zespół - tata żyje :) A.
~A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Dziękuję wątek zamknięty Pozdrawiam cały Zespół Pogotowia Pierwszy raz spotkałem się z taką...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

POGOTOWIE W SOPOCIE wątek zamknięty PORAZKA!!!!!!!!!!!!!! Zadzwonilem o godzinie 16:30 na pogotowie, mama traciła...
~duzy841
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Michał Dudajek - opinia wątek zamknięty sopockie pogotowie szkoda słów!!!!!!!!!!!! zadzwoniłem na pogotowie o godz....
~Michał Dudajek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2010

sukces wątek zamknięty pogotowie ratunkowe w sopocie jes najlepszym pogotowiem w polsce kiedy bez...
~maks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

anka89 - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona. Mimo braku ksiązeczki RUM, przyjeli mnie o godz 23....
~anka89
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

12

wątków

do góry