Widok

SUKNIA ŚLUBNA - kupić, uszyć czy wypożyczyć ???

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny, którą opcję lepiej wybrać ?? jeżeli także szyłyście to w jakim salonie i gdzie, proszę o radę. dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy od kieszeni ;)
a jesli chodzi o szycie to nie polecam, bo jesli krawcowa nie spelni Twoich oczekiwan to nie bedziesz zadowolona...
ja np. zrezygnowalam z uslug krawcowej bo nie bardzo byla w temacie i kupilam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no też mi właśnie chodzi o koszta tych usług czy są one porównywalne cenowo, czy jednak coś się bardziej opłaca od drugiego. a jeśli chodzi o szycie to na pewno tylko i wyłącznie w salonie sukien ślubnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem,to wypozyczenie kosztuje polowe wartosci sukni. wiec warto. najlepiej przejdz sie po slonach jednego dnia i sprawdz w jakim mozna wypozyczyc itd wiem np ze w agnes na wladka w gdyni w salonie wypozycza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szylam u krawcowej, ktora zajmuje sie generalnie tylko sukniami i ktora kiedys pracowala w salonie sukien slubnych. Szylam w Lanetti, moja mama tam szyla sukienke, bratowa dwie i tesciowa...i kuzynka slubna. a kontakt dostalam od kolezanki, ktora tez tam szyla.
Jestem zadowolonai dzis podjelabym taka sama decyzje
koszt z bolerkiem ok 1600
tu moja sukienka
http://forum.trojmiasto.pl/Englein-zamezna-od-1-sierpnia-2009-t120490,1,11.html?hl=englein#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam jeszcze,zezalezy co zamierzasz z nia pozniej robic-moja od poczatku byla przeznaczona slub/wesele i do szafy na pamiątke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie kupic i odsprzedac po slubie - wyjdzie twedy jak za używaną
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam odkupić od kogoś. Nawet z przeróbkami wyjdzie mnie taniej niż za wypożyczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może Cię zaintersuje moja :

http://forum.trojmiasto.pl/CINDERELLA-Farage-cudo-na-sprzedaz-t130283,1,130.html

mail : karolcia_vel@wp.pl
image


Sprzedam musznik i kazmizelkę

mail : karolcia_vel@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szyłam i jestem zadowolona. Masz wtedy dokładnie to co chcesz. Chociaż szyłam dlatego ze te kiecki które mi się w salonach podobały zaczynały się od 6 tyś w górę, poza tym chciałam bardzo prostą sukienkę więc nie miałam obaw że krawcowa nie sprosta zadaniu :)
Gdybym chciała jakąś bezę lub coś koronkowego to pewnie odkupiłabym używaną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam z salonu model tyle, że szyty specjalnie na mnie, potem odsprzedałam za 60% wartości, zatem wyszło tak jakbym szyła u krawcowej, moja siostra np. szyła od razu i krawcowej i suknie też wyszła pięknie, a kosztowała połowę tego co w salonie :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już parę ładnych lat temu brałam suknie do Violi Piekut, ale jak patrzę na tegoroczną kolekcję to mam wrażenie że Ona przechodzi już samą siebie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są różne szkoły... moim zdaniem to jedyny dzień w roku- warto uszyć coś niepowtarzalnego. Sprawdź projekty Violi Piekut, moim zdaniem nie ma lepszej projektantki (szczególnie jeśli chodzi o suknie ślubne) w kraju :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja suknia była wymarzona. Kupiłam ją w salonie Lefroufrou w Warszawie. Pomoc ekspedientek okazała się nieoceniona. Nie dość, że potraktowały mnie jak księżniczkę, to jeszcze potrafiły profesjonalnie doradzić najlepszy wybór. Wyglądałam idealnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry