Widok

SZPITAL REDŁOWO :O))

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
DZIEWCZYNY SZUKAM INFORMACJI NA TEMAT SZPITALA W GDYNI REDŁOWIE, ZA PARE MIESIECY BEDE RODZIC, I CHCIAŁABYM ZASIĘGNĄĆ INFO OD DZIEWCZYN KTÓRE JUŻ RODZIŁY W TYM SZPITALU.
JAK OCENIACIE OBSŁUGE, KTÓRE POŁOŻNE MOŻECIE POLECIĆ I TAK WOGÓLE CO SĄDZICIE? POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKI :O))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sporo czytałam na innych forach... opinie za i przeciw, jak zawsze....
poza tym na gazeta.pl jest akcja "rodzić po ludzku" - tam znajdziesz również listy od Mam... Wspominają, jak to było w trakcie porodu... Cos mi świta, że Redłowo też tam było...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKI SERDECZNE :O))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i oczywiście gratuluję i życzę zdrowego dzidziusia, a Tobie dobrego samopoczucia do końca ciązy!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JUŻ TERAZ JEST SUPER ALE PIERWSZE 3 MISIĄCE TO BYŁAM JAK CHODZĄCE ZOMBI, ŚPIĄCA WIECZNIE ZMĘCZONA I DO NICZEGO. :O)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge tylko napisać, że się tam urodziłam :) jak i rezsta mojego rodzeństwa. Jesteśmy z Gdańska a mamie chciało się aż do Gdyni jeździć :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MIŁO :O)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja słyszałam wiele złego o tym szpitalu i że ze wszystkich dookoła ten jest najmniej polecany, polecałabym ci wejherowo ale pewnie za daleko, ostatnio rodziła tam moja psiapsióla i bratowa i były zachwycone, jedna miała naturalna drogą druga cesarke i każda na swój sposób jest zadowolona. Ale wiadomo to twój wybór, poczytaj, pojedź, zobacz jak wygladaja tam warunki, porozmawiam z lekarzem (póki mozesz jeszcze swobodnie sie poruszać ;) ) :) Pozdrowionka, gratulki i ech jak ja zazdroszcze :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsze dziecko rodziłam w miejskim, drugie w Redłowie. Trzecie tez w redłowie, bo byłam bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
NIE POLECAM!!!! Mialam porod rodzinny 2lata temu, za ktory zaplacilam.Ale opieka i podejscie do pacjeta daleko od oceny DOBRA.
Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru
Wiza
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ci powiem że w styczniu tego roku tam rodziła żona mojego kuzyna i była bardzo zadowolona; plusem tam jest to że nie można wejść w odwiedziny do mamy i dziecka więc można sobie spokojnie odpocząć po tych ciężkich chwilach, jak przyjdą goście mama może wyjść do takiej małej poczekalni ale dzidziusia można tylko zobaczyć za szybą. Z kolei w Wejherowie rodziły moja siostra i przyjaciółka i były zadowolone również, ale tam to niestety jak się zwali rodzinka to biedna jest ta świerza mamusia i dzidziuś. Moim zdaniem to plus że w Redłowie jest to uregulowane.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKI ZA INFO, NAPEWNO U CIEBIE TEZ SIĘ MALEŃSTWO ZAGNIEŹDZI!!! :O) SERDECZNIE POZDRAWIAM

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO BYŁO DO Kropka3103 !!! COS MI NIE WYSZŁO

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MI te na okragło chce się spać i strasznie boli mnie głowa :-)) no ale to cudowny bol patrząc na jego przyczyne :-))) taka mała kochana :-))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GRATULUJE I NAPEWNO CI TE DOLEGLIWOŚCI MINĄ.
A GŁOWA TO TEŻ MNIE POBOLEWAŁA.... POZDRAWIAM :O)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam pół na pół. Miesiąc temu rodziła tam córka mojej kierowniczki. I z relacji wiem, że podejście do mamy, maleństwa i odwiedzającej rodziny SUPER. Zaraz po urodzeniu, siostry wpuszczają cichaczem tatę, czy babcię żeby porobić zdjęcia itp.
Natomiast zachowali się nie fair, bo nie powiedzieli dziewczynie, że mały jest chory i tę wiadomość wyciągnęła od lekarza mama mamy (:)). I niestety po podaniu leków, nie zbadali go ponownie i wypuścili do domu. Po tygopdniu okazało się, że mały ma zapalenie układu moczowego i płóc. W poniedziałek wylądował na 2 tygodnie w szpitalu miejskim.
Może to odosobniony przypadek. Skoro inne dziewczyny tam rodziły i wszystko było w porządku - może rzeczywiście nie jest tak źle.
http://img176.imageshack.us/img176/3592/suwakmw8.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ps.
Fanie mieć takie maleństwo w domu - gratulacje !!!!
http://img176.imageshack.us/img176/3592/suwakmw8.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rodziłam w Redłowie w grudniu 2004. I jestem bardzo zadowolona. Gdyby nie połozne skończyłoby sie cesarką. Fakt ze tam pracuje ciocia mojego "przyszłego" i troszke lepiej sie nami opiekowali ale tak czy innaczej złego słowa nie powiem! Nie wiem jak jest teraz... ale to sprawa indywidualna - jedni chwala inni ganią.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zostałam urodzona w Redłowie ;)
podobno ostatnio był tam remont i teraz już jest ok, słyszałam pozytywne opinie
natomiast w szpiitalu w Wejherowie w zeszłym roku rodziła moja koleżanka i nie ma dobrych wspomnień stamtąd, lekarze nie sprawdzili na jakie leki jest uczulona-choć to było w jej karcie-i podali jej nie to co trzeba, na szczęście wszystko skończyło sie dobrze
tak więc na temat każdego szpiatla są opinie pozytywne i niegatywne...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodzilam w serpniu tego roku w Wejherowie i moge ten szpital polecic z czystym sumieniem.Caly personel super,na sali porodowej czulam sie jak w domu a po 3 dniach kiedy mialam wychodzic to wcale nie chcialao mi sie wracac do domu bo poieka w szpitalu byla tak rewelacyjna.DOdam tylko ze moj mezus byl ze mna nie ttylko caly porod ale mielismy sale o tzw.podwyzszonym standardzie i cale 3 doby byl przy nas,w nocy po porodzie cudone bylo to ze nie musialam wstawac do malej tylko maz mi ja podawla do karmienia.Polecam zarowno ten szpitla jak i porod rodzinny:)Na temat Redlowa niestety ja sie nasluchalam samych negatywnych rzeczy ale bycmoze poprostu trafilam na wymagajace mamuski.Ale co do faktu wypuszczania chorych maluszkow ze szpitala w Redlowie tez slyszalam i uwazam ze jest to niedopuszczalne i powinni karac takie zachowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
według relacji wszystkich, których znam, to najlepiej rodzić w pucku. zastanów się także nad tym. conajmniej kilka z moich koleżanek jechały tam z samego gdańska. pozdrowka

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na kazdy szpital beda za i przeciw i kazda mama po swoim porodzie z tego co widziala i przezyla ma naprawde sporo wrazen.Pod wzgledem ilosci sprzetu najlepsza jest zaspa.Ja bede rodzic za 4 tygodnie i wybralam redlowo zwiedzilam oddzial i mi sie podobalo chce rodzic z mezem tam porod kosztuje 250 zl.Poznalam polozna z tego szpitala nazywa sie Iwona Guć prowadzi tez szkole rodzenia wiec jakos nie mam obaw.


ps.jak bedzie ktoras chciala kupic ciuszki ciazy na zime prosze sie zglaszac okolo polowy grudnia bede miala do sprzedania a moze komus sie przyda ja do 6 miesiaca miescilam sie co prawda w swoje ale te ciazowe sa naprawde wygodniejsze




allegro Majka22-GDY ZAPRASZAM!!!FAJNE CIUSZKI ZA GROSZE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKI ZA INFO, POZWOLE SOBIE NAPISAC DO CIEBIE ZA JAKIŚ CZAS JAK CI POSZŁO NO I JAKIE MASZ WRAŻENIA NA "ŚWIEŻO".
SERDECZNIE POZDRAWIAM CIEBIE I DZIDZIUSIA!!! :O)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety wyboor szpitala nie jest prosta sprawa...
wszedzie znajdziesz dobre i zle opinie... Najlepiej wybrac szital w ktorym dyzury ma Twoj lekarza prowadzacy... albo choc szpital do ktorego zamierzasz chodzic do szkoly rodzenia... poznasz polozne itp...

Jak bym miala rodzic w 3miescie to bym na pewno nie wybrala szpitala w redlowie natomiast sklaniala sie na Wejherowo...

http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php
moze ta stronka pomoze Ci podjac decyzje...
Choc mi namotala w glowie :-)

pozdrawiam i zycze wszyskiego dobrego :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKUJE CI BARDZO I RÓWNIEŻ ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ.
POZDRAWIAM

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja kolezanka rodzila w redłowie i w czasie porodu mowila cały czas ze jest cos nie tak.Cos sie złego dzieje. A lekarz nic. No i dotała krwotoku wewnetrzengo. Ale na szczescie wszystko sie dobrze skończyło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja słyszałam że najlepiej jest teraz w Wejherowie, szpital po remoncie, bardzo dobre podejście personelu do pacjenta. Redłowo ma obecnie bardzo złe opinie, relacji porodowych wysłuchałam od bezpośrednich uczestniczek i na pewno zdecyduję się na Wejherowo.
Pozdrawiam
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.ktosiad.webd.pl/cari/viewtopic.php?t=45&highlight=szpital


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja przyjaciółka (z Gdyni) w połowie listopada ma termin i bedzie rodzic w szpitalu w Wejherowie. POLECA WSZYSTKICH LEKARZY STAMTĄD zarowno do prowadzenia ciazy, jak i samego porodu. Ponoć są najlepsi w Trójmieście. A zrobiła naprawde szczegółowe rozeznanie.
Odradza natomiast jakikolwiek kontakt ze szpitalem w Redłowie. Może kiedyś było tam przyjemnie rodzić (moja mama dobrze wspomina moje przyjscie na świat), ale teraz panuje tam znieczulica i chamstwo.

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

Jak napisała jedna z koleżanej wyżej, najlepiej rodzić tam, gdzie przyjmuje lekarz, do którego chodzicie podczas ciąży.

Odnośnie Redłowa... wiele znam niepochlebnych opinii.

Wejherowo nie ma OIOMu dla noworodków i wszystkie zagrożone maleńkie życia transportują do Gdańska - COŚ STRASZNEGO.

Może Szpital na Zaspie....

Ja osobiście zdecydowałam się urodzić z daleka od Polski.

***************
Na zawsze... to baaaardzo długo ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry