Widok
Sad - opinia
Na spróbowanie wzięliśmy burgera i pizze.
Jedzenie dotarło o wyznaczonej porze. Było ciepłe.
Burger byl taki sobie, bułka lekko spalona, malo wyrazisty. Ocena to 2/5
Pizza byla w 2 miejscach mocno spalona! Do tego ciasto było bardzo tłuste, po lekkim ostygnięciu gumowate. Generalnie nie była smaczna. Ocena 1/5 (pierwszy raz pizza wylądowała w koszu)
Jedyne co im wyszło to frytki..
Jedzenie dotarło o wyznaczonej porze. Było ciepłe.
Burger byl taki sobie, bułka lekko spalona, malo wyrazisty. Ocena to 2/5
Pizza byla w 2 miejscach mocno spalona! Do tego ciasto było bardzo tłuste, po lekkim ostygnięciu gumowate. Generalnie nie była smaczna. Ocena 1/5 (pierwszy raz pizza wylądowała w koszu)
Jedyne co im wyszło to frytki..
Moja ocena
NOI pizza i wino
kategoria: Pizzerie
obsługa: 4
menu: 5
jakość potraw: 1
klimat i wystrój: 2
przystępność cen: 2
ocena ogólna: 2
2.7
* maksymalna ocena 6