Widok

Sala bankietowa Pod Orłem Kartuzy - proszę o opinie.

Kartuzy Wesele Temat dostępny też na forum:
hej:) czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat tej sali bo jesteśmy z narzeczonym nia zainteresowani ale chcielibyśmy się dowiedzieć coś więcej... może ktoś miał tam wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli tam wesele w czerwcu 2015 :) i jesteśmy pewni, że był to najlepszy wybór. Można dogadać się odnośnie wszystkiego, nie robią żadnych problemów ze zmianą menu :) z tego co jest na ich stronie już niewiele wolnych weekendów w przyszłym roku mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś z pani znajomych miał może tam wesele? albo na jakiej podstawie podjęła pani decyzje że akurat ta sala będzie najlepsza? bo my chętnie obejrzelibyśmy jakąś płytkę z wesele i wtedy już napewno byłoby łatwiej podjąć decyzje odnośnie tej sali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Razem z Narzeczonym byliśmy tam na imprezie sylwestrowej i było super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a będziecie mieli stół szwedzki?
a na ile osób będzie wasze wesele? bo ja liczyłam ze u nas byłoby około 120osób i zastanawiam się czy jeżeli byłby stół szwedzki to czy nie będzie mało miejsca do tańczenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja tam miałam wesele :)

Bardzo bardzo polecam:)

Osób było 100 i wszyscy się mieścili.

Tu trochę widać sali :) http://vimeo.com/99178016
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia przede wszystkim:) bardzo bardzo mi się podoba:) wystrój bardzo ładny, przy okazji powiem że bardzo ładne kompozycje z kwiatów:) a która kwiaciarnia robiła?
a powiedz mi jeszcze mieliście ten stół szwedzki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stole szwedzkim tylko ciasta, owoce i deserki były, a reszta jedzenia na stołach.

Dekoracje na sali robiła AgataDekoracje, bardzo polecam:)

A w kościele Maria Grota, również polecam :)

Ogólnie mieliśmy szczęście do PRAWIE wszystkich usługodawców :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że nie na temat ale... :) Misiadełko jak Amadeofilm bo nie wiem czy już cos o nich pisałaś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amadeofilm super, bardzo polecam! Pisałam o nich, niestety mój temat został usunięty. Nie wiem czemu. Są warci każdej ceny :)

Do domu dostaliśmy bardzo dużo, dopiero we wrześniu skończyliśmy to wszystko dojadać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dziekuje... to fajnie trafic tak dobrze a dlaczego prawie? jeśli mogę wiedzieć... a dostaliście cos do domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem do końca zadowolona z foto :)
I fryzura trochę za szybko mi się rozwaliła, mimo, że próbna wytrzyma ła bardziej hardkorowe warunki:D
A reszta wszystko super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to fajnie jak cos wam zostało:)
ale ważne ze wesele wyszło pomyślnie i goście byli zadowoleni... a co do fryzury to warto fryzjera trochę sprawdzić dużo przed...
a powie mi pani jeszcze gdzie tam jest zaplecze żeby zostawić wodke napoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wódka jest w chłodni w kuchni, a napoje schowane za barem.

My mieliśmy barmana dodatkowo i za wynajęcie baru nic nie dopłacaliśmy, mógł korzystać.

Menu mieliśmy to za 180 zł (nie wiem jakie ceny są teraz) + dzika (na stronie hotelu jest zdjęcie pary młodej z kucharzem i dzikiem - to my)

Kelnerki i kelner super, mili, pomocni, o co byśmy nie poprosili to mieliśmy.

Tylko trochę ciepło było jak teraz sobie przypomnę..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wodke roznosil świadek czy kelner?
no mieliście latem może temu a klimatyzacja nie pomagala za bardzo, a te napoje nie były cieple za barem?
a ile płaciliście za tego barmana i od której do której był?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kelner, kelner :)

Nie, napoje nie były , były w normalnej temperaturze :)

Barmana mieliśmy z firmy Artiwa, ale już nie pamiętam ile płaciliśmy, bo tam są różne pakiety, a byli do rana :) Musisz do nich napisać, dadzą cennik:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele odbyło sie w czerwcu 2015.Pochodzę z Kartuz i do dnia swojego wesela nie byłem świadomy że hotel w moim mieście funkcjonuje na tak wysokim poziomie nie odbiegając od standardów europejskich.wesele super udane, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie no i.... pan Przemek kierownik sali -rewelacja, czuwał nad każdym detalem imprezy.
Jedzenie fantastyczne, pokoje super komfortowe, czego chcieć wiecej?!:)
Pełen profesjonalizm.
Polecamy w 100%
Ania i Mateusz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry