Widok

Sala na wesele, Kaszuby, prosze o pomoc

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej! poszukuje sali na weselena Kaszubach, najchetniej w powiecie kartuskim. Przejrzalam wiekszosc sal, niestety nie moge znalezc aktualnych opinii...Kozi Grod, Dworek Olenka, Mulk, Ostrzyce, Chmielno?A moze cos jeszcze? Dodam, ze wesele male bo ok. 6 osob, do tego koneiczne sa noclegi dla okolo 80% gosci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam salę Aura w Rębiechowie i salę w Kłosowie, obie sprawdzone ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedz :)o Aurze czytalam, wlascicielka rewelacyjna ale sala mi sie nie podoba :( ktos jeszcze? naprawde nikt nic nie wie ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grzybowski Młyn :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dobre tam jest jedzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam sie. Jedzenie ma byc dobre a wokol porzadek. Ten Grzybowsi Mlyn wyglada dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Hotel spichrz w Borczu koło Żukowa ? Sala nie za duża i maja noclegi. Kuchnia kiedyś bardzo dobra teraz nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hallo polecam Folwark Nemino w Lysniewo Sierakowickie , wspaniałe miejsce, przepiękny obiekt z klasą i bardzo dobrym jedzeniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Krzewi Róg w Chmielnie? Mnie osobiście bardzo się podoba, zarówno sale, wnętrze jak i piękny ogród z placem zabaw :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wodny Świat Ostrzyce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak w Chmielnie to na pewno Krzewi Róg. Bardzo bardzo fajne miejsce. Ładnie, okolica spokojna, fajnie wygląda, ładny zadbany ogródek. Do tego super jedzenie, byłam zachwycona menu, mnóstwo jedzenia, smaczne, dobrze przyprawione :) no podjedźcie sobie najlepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No super miejsce :) A sale weselne są piękne, byłam tam na dwóch imprezach i w dwóch salach - super. W ogóle organizacyjnie widać mają wprawę, niczego nie brakowało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo właśnie zarezerwowałam tą sale Krzewi Róg na przyszły rok na kwiecień na wesele! byłam tam i właściciele przemili ludzie, zrobili na mnie super wrażenie. A ogród 10/10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Folwark Nemino, świetna miejscówka. Byłem jako fotograf ślubny w sumie ale wiem, że wszystkim się podobało. Jest też pełno miejsc na mini sesję plenerową w dniu ślubu. Dla zainteresowanych podsyłam link do reportażu z wesele w Folwarku Nemino :-) https://www.michalufniak.pl/wesele-w-folwark-nemino-monika-i-dominik/
Fotografia ślubna: https://www.michalufniak.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my zdecydowaliśmy się na Kasztelankę w Somoninie, bardzo ładna i duża sala :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry