Dekorator!Mam sale w Grzybnie w stanie surowym,będe robił tam wesela. Jaki tynk mam położyć baranek w kolorze łososiowym, czy drapany w kolorze łosiowym?
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 14:43
już jestem nazat
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 14:29
ja już kafkie piłem ale musz zrobic szybką wycenę zaraz bede
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 14:24
bez łachi , pewnie, na znak protestu ide zrobić se kafkie
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 14:20
jak nie chcą postawić to nie bez łachi, ale my jutro też nie wypijemy ich zdrowia
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 14:16
powinni , kultura tego wymaga
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 14:09
to by mogli kolejarze cos postawić z tej okazji
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 13:58
Na nockie, na nockie, dzis świeto kolejarza, wydarzenie jak piorun na gdańsku cały czas o gadają!
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 13:54
byłem zajęty ale już żem wolny, jedziesz na nockie do inspektorki
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 13:52
no nie, na głowe upadłeś, nic nie atakujesz to myslałem , żeś zajęty!
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 13:48
chyba się nie obraziłeś?
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:43
widziałem i też już odpisałem
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:39
odebrałem , odpisałem
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:39
odbierz poczte
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:37
sztuka zawsze się obroni
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:35
Co sygnalisz!? Toć widze ,że masz nową , przełomową koncepcje na dekorowanie. W sumie się nie dziwie - jesteś artystą!
00
~dekorator
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:27
służba nie drużba, stiuk musisz przyjść zobaczyć do ojej galerii, wykonanie ładne tylko ochydne kolory ale oczywiście można je zmienić , ostatnio w modzie dekoratorskiej jest sperma
00
~PHU "Chluśniem Bo Uśniem"
(20 lat temu) 25 listopada 2005 o 12:08
No nie zdzierże! to koleżnka wazniejsza od intersów.Co z moim stiukiem?