Widok

Salon Beauty

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Szukam sukienki do slubu - na marzec 2009 i spodobaly mi sie dwie w salonie sunien slubnych Beauty we Wrzeszczu.
Szczerze mowiac nie mialam pojecia, ze on tam istnieje i nie moge znalezc wiele info o tym miejscu.
Macie jakies opinie o tym miejscu?
Obsluga wydaje sie mila, ale wiadomo - roznie bywa jak sie juz zlozy zamowienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo miła i kompetentna obsługa do samego końca - odbioru sukienki i czyszczenia po weselu.

"rz" - to długa historia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam wypowiedź Rzaby...pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszperaj w starych watkach.. bardo duzo pozytywnych opinii.. ja zreszta tez moge sie wypowiedziec tylko w samych pozytywach jesli chodzi o ten salon. szczerze polecam.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowniez polecam, ja mialam od nich suknie do cywilnego, bordowo-zlota byla i jest przesliczna :)))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najbardziej na świecie POLECAM, pełen profesjonalizm!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam suknie z Beauty, z kolekcji Papilio. A ty jakie wybrałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam z tamtąd suknię i jestem bardzo zadowolona panie są bardzo miłe i potrafią doradzić wybór jest duży ale warto iść kilka razy bo czasami nie ma wszystkich bo są wypożyczone albo w czyszczeniu. Szczerze polecam

Ślubne dekoracje.
Winietki,księgi ślubne, dekoracje kościoła, sali, wiązanki ślubne.
slubnedekoracje@op.pl
http://www.slubnedekoracje.com

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam, babeczki bardzo sympatyczne i potrafią swietnie doradzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wypożyczałam niedawno- miła kompetentna obsługa:) polecam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja znajoma miala z tamtad suknie, byla bardzo zadowolona. Ja tez tam bylam ale nic nie mierzylam bo akurat mieli same bombki ale przemila obsluga wiec polecam. powiem ze najmilszy salon na grunwaldzkiej :)

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram Anke też tam oglądałam sukienki i panie były naprawde przemiłe, a moja szwagierka pare lat temu chciała od nich kupić sukienke wybrałam model wpłaciła pieniążki no i stało się przypadkiem w Gdyni znalazła sukienke w której się zakochała, panie w beuty były tak wyrozumiałe że oddały pieniążki, więc super zachowanie:)


image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam :) Kupiłam tam swoją suknie i wszystko było super. A później z czyszczeniem nie ma kłopotu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam, bardzo fajne miejsce :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak cenowo wyglądają tam suknie bo generalnie też mi się niektóre podobają :)
PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE KŁAMSTWA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo polecam ten salon. Panie baaardzo pomocne, ja tam kupiłam swoją suknię marzeń-szyłam na zamówienie. Teraz ją chcę sprzdać, zaprszam na przymiarkę http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-atlasowa-jednoczesciowa-suknie-38-t72291.html?hl=martszp#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajny salon, nigdzie nie czułam się tak swobodnie jak tam, ta pani sprawiła, że czułam się najważniejsza :) właśnie tam wybrałam swoją suknię ale nie ze względu na atmosferę ale dlatego, że znalazłam tam swoją wymarzoną suknię :) i na dniach umówię się na zdjęcie miary :) PEŁEN PROFESJONALIZM!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli szukacie obrączek - zajrzyjcie do "sąsiada" tego salonu - do Pana Suchowiera :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zulusa jaki kolor sukni w końcu kupiłaś?? i jaki model, jeśli można wiedzieć ?
Pozdrawiam:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koloru jeszcze nie wybrałam, dopytam pani i wspólnymi siłami wraz z moją mamą wybierzemy kolor... biała albo śnieżno biała :) jak narazie chcę tą drugą ;) a co do modelu to nazywa się GABBY tylko tyle pani napisała mi na wizytówce.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam dzisiaj w Beauty i zamówiłam suknię Gala "Gabby" :) kolor biały taki normalny, jak mi się uda to wkleję zdjęcie ;) nawet mama zamówiła sobie tam suknię także dziś obie byłyśmy mierzone hehe 2 godziny tam spędziłyśmy... uff ale warto było :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba ta ;)
image
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze zdjęcie c
oś nie chce wejsść :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sylwiaagnieszka, tak to ta suknia zdjęcie z katalogu a ja chciałam wkleić z przymiarki ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknia śliczna delikatna, niezwykle dziewczęca ;)
tylko że ja bym chyba zrezygnowała z tej wstążki- nie pasuje mi ona do całości
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na nią patrzę i chyba też chciałam ją mierzyc ale pani powiedziała, ze nie będzie do mnie pasować bo za niska jestem...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta wstązka będzie w jaśniejszym różu nie będzie się tak bardzo rzucać w oczy, mnie ta wstązeczka bardzo urzekła, właśnie takiej sukni szukałam z wyglądu lekkiej, w miarę możliwości zwiewnej i dziewczęcej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znowu próba

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nareszcie !!! udało mi się wkleić zdjęcie :) ta suknia ma trochę inny dół ale będzie wyglądałą tak jak w katalogu czyli koronka na wykończeniach dołu aha i w salonie był kolor ecru a ja będę miała białą :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha a ta wstążka będzie ciut niżej, dziś miałam zdjętą miarę i na swoją muszę niestety trochę poczekać...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może podpowiecie mi jaki mam mieć welon? mam już pomysł ale chce zobaczyć czy Wasze zdanie pokryje się z moim ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
welon mgiełka, bez zbędnych ozdóbek, trochę dłuższy niż tren lub taki do pupy :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie mgiełka, jak powiedziałam pani w salonie to nie wiedziała co to jest :-/ on jest jakiś szczególy czy co?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może pani w salonie nie znała tego pojęcia ;P
Czy jakiś szczególny i nietypowy to raczej on nie jest ;)
Ja też chcę mgiełkę- jeden długi na ślub i krótki na wesele.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Welon co będę miała nie jest jakiś super miękki ani twardy taki średni i daje taka fajną poświatę tak jakby się delikatnie świecił, pani powiedziała że nie będzie matowy jak inne welony, że ten co będę miała jest lepszy. Aha i będzie jednowarstwowy cięty z koła z malutkim haftem (taki kręcony szlaczek jak ja to mówię ;) do końca sukni bo póżniej tren będę miała podpięty na guziczek i nie chcę deptać po welonie :) moja mama nie jest przekonana do jednowarstwowego a ja jej że na sukni za dużo się dzieje tzn. są przecięcia sukni tak gdzie wstążka, gdzie kończy sie gorset i w połowie sukni krótszy materiał i jakbym miała dwuwarstwowy welon to chyba za dużo by tego było, co o tym sądzisz sylwiaagnieszka?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknia piękna :) mam pytanko czy w Beauty mozna nadla kupić staniki pod suknie ??
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania 23, dzięki, co do staników to nie wiem, rozmawiałam z panią o staniku i gdyby miały jakieś w salonie to pewnie pokazałyby mi :) więc myślę że nie maja :-/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niom, właśnie dlatego ja będę miała 2 oddzielne welony, by nie było tego za dużo ;) Długi będę miała tylko do kościoła gdzie tren będzie luźno ciągnął się za mną, a krótszy na wesele by było wygodnie i żebym się nie poplątała w nim.
Wiem co to za poświata w welonie- bardzo ładnie to wygląda, niby welon jest skromny a jednak coś tam się mieni.
Najważniejsze by Tobie się podobało i żebyś czuła się w tym dobrze, moja mama też próbowała narzucić mi swoje zdanie :/ a przecież to mój dzień!!!
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasza forumkowa specjalistka od welonów i dodatków, Chaberek, też poleca 2 oddzielne welony :D
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka jest różnica cenowa między kupnem a wypożyczeniem sukni w tym salonie?
:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety jest od 1 000 w górę ,ale salon i tak godny polecenia :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, a ile kosztuje szycie sukni w tym salonie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry