Salon Fryzjerski

Fryzjerzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 78D

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawsze zadowolona wątek zamknięty Trafiłam z grupona kilka lat temu i zostałam stała klientką pani Agnieszki....
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Polecam :) wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z usług po zakupie Grouponu. Cena 75 zł za...
~nisia100
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

moja pierwsza wizyta wątek zamknięty Wczoraj byłam u PANI Agnieszki i jestem zadowolona
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Nikomu nie polecam usług fryzjerskich wątek zamknięty Z usług p. Agnieszki miałam nie przyjemność skorzystać w maju. Zakupiłam...
~Natasza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2015

Polecam wątek zamknięty Mimo przeczytania poniżej wielu złych opinii od klientek skusiłam się na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Asia - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług pani Agnieszki tylko raz w ofercie Groupona. Strzyżenie...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Skorzystałam z usług Pani Agnieszki kilka razy. Pierwsza wizyta była za...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2014

ampułka do włosów.. wątek zamknięty Witam, jakiś czas temu miałam okazję być w salonie Pani Agnieszki, jednak to...
~ewcia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

Basia - opinia wątek zamknięty Postanowiłam wystawić opinię od razu po wyjściu z pod kreatywnych rąk Pani...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

nie polecam wątek zamknięty Okropny syf w salonie po toaletce można było pisac palcem, wszystko...
~MImi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

zadowolona wątek zamknięty witam jestem bardzo zadowolona ze w końcu ktoś napisał prawdę o tej Pani....
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

nie polecam! wątek zamknięty niestety ale muszę potwierdzić słowa poprzedniczki. Od kilku dni też jestem...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

ZADOWOLONA wątek zamknięty Skorzystałam z usług Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona, Pani jest...
~Wiola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Rewelacja wątek zamknięty Pani Agnieszka przyjęła mnie w kryzysowej sytuacji - na dzień przed weselem...
~NS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Szczerze polecam! wątek zamknięty Do tej pory unikałam Trójmiejskich fryzjerów ze względu na cenę. Do tego...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

PROFESJONALISTKA wątek zamknięty Polecam rofesjonalistka w kazdym calu i minucie wykonywania uslugi. Jestem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Super! wątek zamknięty Polecam!
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry