Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty W Gdyni będąc na urlopie,przechodząc przy salonie Vivien zwróciłam uwagę na...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Część 1 wątek zamknięty Nie pamiętam imion Pań które tam są fryzjerkami, byłam kilka razy u młodszej...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

zadowolona wątek zamknięty p.Iwonka fantastyczna nareszcie mam dobrze dobrany kolor stworzony dla mnie...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Tylko Pan Adrian ! wątek zamknięty Tak idealnego i pięknego koloru nikt w życiu mi nie zrobił jak Pan Adrian ....
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Porażka wątek zamknięty Witam, nigdy wczesniej nie wystawialam nikomu zlej opinii, ale niestety w tym...
~Klientka
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Joanna Jankowska - opinia wątek zamknięty Jestem klientką Pani Kasi od wielu lat. Polecam jej usługi z pełnym...
~Joanna Jankowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Omijać fryzjerkę z daleka! wątek zamknięty Nie polecam, fryzjerka kompletnie nie zna sie na tym co robi! Chciałam...
~Kobieta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

bardzo udana metamorfoza wątek zamknięty Pierwsza moja wizyta w tym salonie i jakże miłe zaskoczenie. Bardzo przyjemna...
~E.SZ.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

polecam wątek zamknięty pani iwonko dziekuje za moj nowy image,jestem szczesliwa ,pozdrawiam
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

rewelacja wątek zamknięty Spontanicznie weszłam do salonu, po nieudanej koloryzacji w innym. Pani Kasia...
~Magdalena Rojek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

nieudana koloryzacja, brak profesjonalizmu i wyobraźni wątek zamknięty Wybrałam się do p. Żanety rozjaśnić odrosty na włosach bardzo jasnego blondu...
~Emilia
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Rozczarowanie i żal... wątek zamknięty Witam, Chciałam się podzielić moja opinią na temat usługi: obcięcie włosów u...
~Katarzyna R.
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2011

nareszcie proste włosy wątek zamknięty Rozjaśniałam włosy i wykonałam zaraz po zabieg trwale prostujący włosy....
~Beata Fabiańczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Najcudowniejsze miejsce w 3mieście !!! wątek zamknięty Wchodzę a tam piękne wnętrze , później uśmiechnięty i miły personel to się...
~Wioleta
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

TAK! TAK ! TAK ! TAK! wątek zamknięty Pan Adrian do którego trafiłam po opiniach właśnie na tym portalu jest...
~szczęśliwa
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2011

POLECAM PANIĄ IWONKĘ wątek zamknięty Z przyjemnością polecam Panią Iwonkę. Świetne i niestandardowe strzyżenie. Z...
~M. Klimaszewska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 czerwca 2012

superfryzjer wątek zamknięty jestem Dozachwycona fryzjerka, pania KasiA. Doskonale strzyzenie i idealny...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

OPINIA wątek zamknięty Jestem stałą klientką Pana Adriana i z koloru i strzyzenia jestem bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Najcudowniejsze włosy pod słońcem ! wątek zamknięty Uczęszczałam do innego salonu gdzie robiłam sobie pielęgnacje Kerastase nie...
~Kaś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

REWELACYJNY SALON wątek zamknięty Bardzo polecam panią Kasią, miła, uprzejma i dobry fachowiec.
~Jola Wasiela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

60

wątków

do góry