Salon Fryzur Pasja

Fryzjerzy

Sopot, Małopolska 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty Wyszłam z krótszymi włosami niż chciałam. Włosy miały być trochę...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Strzyżenie 10 latka 2 cm z długości i 3 ruchy maszynką 50 zł.
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lipca 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Jestem stałym klientem od 5 lat!!! Nie wyobrażam sobie by moje włosy ścinał...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

ZK - opinia wątek zamknięty Plecam, korzystam od dawna i jestem zadowolona
~ZK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z usług salonu. Panie zawsze miłe i uśmiechnięte....
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Od kilku lat byłem klientem tego salonu, zawsze bardzo miła obsługa,...
~Artur
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Przepiękny kolor i cięcie! Fryzjerki serdeczne i profesjonalne. Co...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego salonu. Dla mnie najlepszy salon w trójmieście.
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

SUPER wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie.Wyszłam z salonu ze świetną...
~monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Porażka wątek zamknięty Bardzo bym chciała aby pani Blanka udała się na szkolenie z zakresu trendów w...
~Tosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

różowy zamiast fioletowego wątek zamknięty poszłam z córką na jej pierwsze farbowanie, na wakacje marzył jej się kolor...
~Alicja
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Super wątek zamknięty Bardzo sie obawialam pierwszej wizyty w tym salonie ale calkiem...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Pomylka wątek zamknięty Na stronie int. strzyzenie maszynka 20 zł, Pani kasuje 30, bylem stalym...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Blanki i jest rewelacyjna. Fryzjerka z pasją. Potrafi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Magda - opinia wątek zamknięty Pani Basia jest przesympatyczna, nie narzuca swojego zdania, potrafi...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Męskie strzyżenie wątek zamknięty Dzisiaj zawitałem do salonu Pasja po raz pierwszy... i na pewno ostatni....
~Sopociak
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Gorąco polecam. wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam salon "Pasja". Idealnie dobrany kolor refleksow i...
~Kasjana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty W tym salonie byłam już wielokrotnie. Przemiła i bardzo profesjonalna...
~Ola
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

świetna obsługa wątek zamknięty Jestem już stałą klientką salonu wraz z mężem, bardzo profesjonalna obsługa...
~Gabriela
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry