Salon Muzyczny Riff

Sklepy muzyczne

Gdańsk, al. Grunwaldzka 355

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejscepolecam serdecznie
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Salon warty polecenia, kupiony sprzęt sprawuje się bardzo dobrze, polecam
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

MłodyGitarzysta - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry salon, pomocna obsługa
~MłodyGitarzysta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

a - opinia wątek zamknięty Sklep nastawiony na szybką sprzedaż, bez troski o jakość obsługi. Nie mając...
~a
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Polecam wątek zamknięty W Riffie bardzo dobre mają instrumenty muzyczne, salon posiada dużą ofertę,...
~Michał1234
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 października 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Najlepszy sklep muzyczny w okolicy. Zawsze zaangażowana i pomocna obsługa....
~Jomix
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Niestety... wątek zamknięty Bardzo mocno priorytetyzują klientów. Można stać przy kasie 15 minut bez...
~Marta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2018

Szybki Riff wątek zamknięty Co prawda nie było mojej upatrzonej gitary, ale zamówiłam ją ze wzmacniaczem,...
~Gitarzystka z Gdyni
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Łatwo się zrazić do zakupu wątek zamknięty Odwiedziłem sklep w poszukiwaniu gitary basowej do 2tys, Niestety nie było...
~Daniel
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Pozytywnie zaskoczony wątek zamknięty Byłem w ostatnim czasie w salonie, a tam sporo się zmieniło. Doradza bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Całkowicie obiektywna opinia :) wątek zamknięty Witam, odwiedziłem dziś sklep 2014-11-26 Zostałem naprawde fachowo obsłużono,...
~Barteeeeek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Super sklep! wątek zamknięty Przyszedłem do sklepu wybrać kolejną już gitarę elektryczną wraz z piecem...
~Strzygoń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Jest OK. wątek zamknięty Sklep jest ładny wewnątrz. Instrumenty są wyregulowane. Ceny stanowczo za...
~Filip
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Inne sklepy wątek zamknięty Myśle że najlepszym sposobem na ocene jest przejść sie do innych sklepow...
~Mlody
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

chyba najlepsi... wątek zamknięty myślę że w trójmieście nie ma lepszego sklepu. owszem są braki w markowym...
~kostuch
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

bardzo duży asortyment wątek zamknięty dobre ceny, doradcy o dużej wiedzy, gra fajna muzyka - bardzo dobra atmosfera...
~patapon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Kolejne zakupy i kolejne zadowolenie. Najlepszy sklep w 3mieście! Polecam...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Polecam ten sklep!!!!! wątek zamknięty Jestem stałym klientem i nie mam zamiaru tego zmieniać. Obsługa super. W...
~Waldemar B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 lutego 2011

bardzo polecam:) wątek zamknięty Korzystałam z oferty sklepu zarówno w Szczecinie jak i w Gdańsku. W obu...
~Efka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry