Orange

Salony tel. komórkowych

Gdańsk, Karmelicka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Kupno telefonu- szybko i rzeczowo.
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

podobno sprzedawcy zyja z klientow.... wątek zamknięty Wizyta 8.09.2017... pan na recepcji po prostu super,ostrzegl o mozliwosci...
~piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Brak profesjonalizmu. wątek zamknięty Przedłużałem umowę przez internet, przyszedłem do salonu odebrać telefon i...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Wstyd i hańba taki operator a obsługa jak "dzieci we mgle" wątek zamknięty Poziom obsługi to śmiech na sali, długi czas oczekiwania na numerek...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Żenujący poziom obsługi i organizacji pracy wątek zamknięty po 1.Jakość obsługi i organizacja pozostawia wiele do życzenia. Kolejka po...
~od wczoraj wkurzony klient orang
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Dno i trzy metry mułu na Karmelickiej wątek zamknięty Nie wiem kto ogarnia ten salon. Kolejki , konsultanci biegają z góry na dół,...
~Tomasz Borkowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Dramat, dramat, dramat wątek zamknięty Gorzej niż w urzędzie. Czas oczekiwania 2,5 h!! Numerki do określonych spraw...
~zdegustowany
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2013

Równi i równiejsi wątek zamknięty Korzystałam dzisiaj z usług salonu (nie polecam!) czas oczekiwania to jakiś...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

PRL wciąż tam żyje. wątek zamknięty Odradzam bardzo to miejsce. Kolejki są tam olbrzymie. Jeszcze nigdy nie było...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

nowa obsługa wątek zamknięty chyba ostatnio zmniejszyły się tam kolejki 2x nie czekam więcej niż 10 minut....
~Irena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

fatalnie wątek zamknięty W salonie byłam już parę razy. Czas oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry