Salon Orange

Salony tel. komórkowych

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Szybka i rzetelna obsługa, atrakcyjna oferta.
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Beznadzieja. wątek zamknięty To moje drugie podejście do tego punktu i jestem zdziwiona, że takich...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Obsługa na 1 wątek zamknięty Tragedia. Obsługa na 1! w postaci p. Filip G. żenada. Prośba o rejestracje i...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Miałem dzisiaj okazję korzystać z usług salonu. Mimo, że chwilkę spędziłem w...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Dno i 100 metrów mułu!! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miałem wątpliwą przyjemność skorzystać z "usług" salonu...
~Dyluś Krokodyll
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Obsługa fatalna wątek zamknięty Kolejka okropna, jedno okienko obsługujące, przy drugim siedzi pani...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Niemiła i nie potrafiąca odpowiedzieć na pytanie obsługa. wątek zamknięty Niedawno w salonie robiłam cesję umowy. Pracownik, kiedy się dowiedział...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Niemiła "pani kieronik z 3-latnim doświadczeniem" wątek zamknięty Dziś odwiedziłam ten salon orange pierwszy i ostatni raz, jestem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Miła obsługa wątek zamknięty Generalnie na samo Orange jestem bardzo cięty ale Pani w tym salonie szybko i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Cudowna obsługa wątek zamknięty Podchodząc do okienka informuje plotkujace tam panie, iż chcialbym zapłacić...
~Czyrk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Co za beznadziejny salon! wątek zamknięty Pytam o futerał do swojego telefonu. Tak, jest ale nie mam kluczyka do...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry