Perełka

Fryzjerzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 502

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Strzyżenie profesjonalne pani Małgosi podoba się innym....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2018

przeciętnie. wątek zamknięty Może być, szału nie ma. Niestety jest prawie zawsze okrutny chaos. Cięcie i...
~A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Zawsze chętnie wracam! wątek zamknięty Zawsze kreatywnie! Zawsze miło! Zawsze profesjonalnie! Zawsze wysoka jakość!...
~AIK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2016

super zakład fryzjerski wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tego zakładu.Profesjonalne indywidualne...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 listopada 2015

niezwykłe miejsce :) wątek zamknięty Niezwykła atmosfera, którą tworzą zarówno pracownicy jak i klienci, sprawia,...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

super :) wątek zamknięty chodzę do Perełki od dziecka (wcześniej była w innym miejscu) i zawsze jestem...
~zuzanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

super! wątek zamknięty korzystam z usług tego salonu prawie od dziecka :) (mam 21 lat) Najlepsze...
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Polecam :) wątek zamknięty Baaardzo polecam ten salon, a w szcegolnosci Pana Barnabe Kaliste, ktory na...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Nie polecam wątek zamknięty Mam wrażenie, że w tym salonie kładzie się nacisk na ilość klientów, a nie na...
~Kasia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

Polecam... wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa, dobra jakość kosmetyków......
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Polecam Panią Agnieszkę :) wątek zamknięty Witam, regularnie od kilku lat chodzę do Perełki i jestem bardzo zadowolona....
~Basia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

Salon pomyłka wątek zamknięty Nie umiejętność dobierania kolorów. Jestem zmuszona poprawiać kolor, ale wolę...
~Zawiedziona
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Karolina - opinia wątek zamknięty Ja chodzę od 2007r do Pani Agnieszki, która lada moment wraca po dłuższej...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 września 2009

Ocena pozytywna wątek zamknięty Wpadłam tam w sumie przez moją dobra koleżankę, które mnie tam zaciągnęła i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 czerwca 2009

Nieporozumienie wątek zamknięty Niestety nie zgadzam się absolutnie z opinia poprzedniczek w kwestii cięcia i...
~Oburzona
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry