Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam!!!! katastrofa!!!! wątek zamknięty Wszystkim szczerze odradzam ten salon. Człowiek jest umówiony na konkretną...
~niedoszła-klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Boja - opinia wątek zamknięty Nigdy nie dowiedziałbym się o tym salonie, gdyby nie fakt, że moja fryzjerka,...
~Boja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Nie polecam wątek zamknięty Młoda Pani w recepcji bardzo sympatyczna, salon ładny. Niestety Pani...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Nowa fryzjerka wątek zamknięty Młoda, kreatywna dziewczyna z fachem w rękach. Choć byłam podciąć tylko...
~xxx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

pani fryzjerka niesympatyczna, wręcz odrzucająca wątek zamknięty szczerze odradzam chyba że lubicie być traktowani jako zlo konieczne, które...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2011

Absolutnie polecam !!!!!!!!! wątek zamknięty Ja także wykorzystałam w tym salonie kupon z groupona i jestem suuper...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Profesjonalnie i miło wątek zamknięty Modern Lady znalazłam poszukując miejsca, w którym w dniu ślubu mogłabym...
~sonkowo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

zadowolenie:) wątek zamknięty dawno temu zakupiłam sobie na grupon.pl wizytę: mycie, maskę, strzyżenie,...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Pomyłka wątek zamknięty Zakupiłam kupon poprzez stronę groupon.pl. Umówiłam telefonicznie termin...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 maja 2011

;) wątek zamknięty Super salon bardzo miła i profesjonalna obsługa wogóle wszysko na najlepszym...
~dejka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2011

rewelacja wątek zamknięty W piątkowy wieczór, na ostatnią chwilę, zdesperowana szukałam fryzjera, który...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

POLECAM wątek zamknięty Dzis byłam na czesaniu próbnym na ślub i jestem zachwycona:) Pani Basia...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

Gorąco polecam - p. Basia wątek zamknięty Właśnie wróciłam z czesania próbnego na ślub i jestem zachwycona:) Pani Basia...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

SZCZERZE ODRADZAM!!!!!!!!! wątek zamknięty SALON TOTALNY NIEWYPAŁ! W PIWNICY.... BRZYDKO, CIEMNO, WIDAĆ ZE BRAKUJE...
~ZAWIEDZIONA!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

polecam, polecam, polecam! wątek zamknięty Dzisiaj byłam z groupona i nie żałuję. Pani Basia baaaardzo fajna i...
~kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Pierwsza udana wizyta :) wątek zamknięty Pani fryzjerka miło zaskoczyła mnie własną inwencją...szybkim i sprawnym...
~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 marca 2011

aga - opinia wątek zamknięty suuuuuper !!!!!!!!!!! bardzo polecam ten salon fajna atmosfera profesjonalna...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

masakra... wątek zamknięty zacznę od tego, że wizyta miała być prezentem dla samej siebie na urodziny.....
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

metamorfoza:):) wątek zamknięty sądziłam że nigdy nie będę miała fryzjera którego będę mogła nazywać "moim...
~zachwycona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 marca 2011

Polecam! wątek zamknięty Jestem zachwycona !Super salon, wspaniała atmosfera i profesjonalna obsługa.
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

38

wątków

do góry