Widok

Salon fryzjerski DALIA na ul. Kartuskiej w Gdańsku

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
bardzo proszę o opinie!!!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam, panie fryzjerki maja mine jak by robily fryzure z łaską co wiaze sie z efektem koncowym...ja mialam popalone wlosy a kolor zupelnie odbiegal od tego co chcialam...nigdy tam juz nie pojde i naprawde odradzam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś tam chodziłam, ale szczerze mówiąc zrezygnowałam, bo jakość usługi zależała głównie od humoru Pani fryzjerki. Czasem wychodziłam zadowolona, czasem wręcz przeciwnie... brak przykładania się do pracy i olewający stosunek do klientów :(
...najpierw wymagaj od siebie a potem od innych...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie polecam-niezbyt mila obsluga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha...:/ dziękuje za opinie...chyba tam nie pójde w takim razie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja byłam zadowolona. Co prawda nie robiłam ślubnej fryzury a zwykłe strzyżenie, ale byłam z synkiem w wózku i praktykantka bardzo fajnie się nim zajęła, żeby nie broił, jak mama robiła się na bóstwo :-).
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wystawiam wam złą opinię ,ponieważ po strzyżeniu mojej córki jestem bardzo zła ,niech p.Natalia lepiej się doszkoli lub zwolni z tego salonu,bo jak można z długich włosów do pasa porobić strzępy i dziury? to jest skandaliczne ,teraz muszę czekać długo zanim córce włosy odrosną,już nie wspomnę że rozpuszczone w ogóle się nie układają.Porażka!!! byłam z nią u innego fryzjera który tylko lekko podciął te strzępy bo nic więcej się nie da zrobic ,do tego żałuję bardzo że ścięte włosy nie poszły na perukę tylko do kosza. Nie mają dobrych fryzjerów w tym salonie !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie polecam. Słaba atmosfera. Brak profesjonalnej obsługi żałują materiału a kasują jak trzeba. Źle wykonane usługi po raz kolejny. Więcej tam nie pójdę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało tego to usługi niestety nie są wykonane profesjonalnie. Albo brak chęci albo oszczędności. Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry