Widok

Salon meblowy Agata Meble powstanie w Rumi

W ramach inwestycji planowana jest budowa salonu meblowego Agata Meble. Agata Meble to sieć nowoczesnych salonów meblowych, oferujących komfortowe i wygodne meble dla wszystkich pokoleń, a także artykuły wyposażenia wnętrz oraz kuchnie.

Budowa już rozpoczeła się obok sklepu Decathlon Rumia

Data rozpoczęcia IV kwartał 2016 - data niepotwierdzona
Data zakończenia III kwartał 2017 - data niepotwierdzona
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jasne niech stawiają, szkoda tylko że nie pomyślą o mieszkańcach. Następny moloch sprowadzi jeszcze większy ruch na ulice Rumi. Może by tak zaczęli budowę jakieś dodatkowej drogi lub most łączący Grunwaldzką z Dąbrowskiego
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 11
Oj tam Agata meble są super.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Fajny salon , ja się cieszę, że tam będzie :) Sam tam pewnie zajrzysz , ludzi jak wszędzie będzie tłum.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo się cieszę i nie tylko ja .Czekamy z niecierpliwością.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

stylistyka wypowiedzi ..... masakra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkancach a ja mieszkam obok tej budowli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepsze to niż kolejny kościół ogłupiający ludzi
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 37

Zacznijmy od tego, że jak ktoś jest tępy, to i tak nie zrozumie przesłania zawartego w biblii cytowanego na mszy...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 18

Pan czy Pani znawca pewnie w pierwszej ławce siedzi....wstyd tak brzydko do ludzi się zwracać. I gdzie tą wiarę Pan czy Pani przejawia, co?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Giordano Bruno, Miguel Servet ,Hieronim Cardanus , Andreas Vesalius, Galileusz ,Kopernik ,van Leeuwenhoek, Darwin i wielu,wielu innych uczonych też było na tyle tępych, że nie zrozumiało przesłania cytowania na mszy. Ich praca była nienawidzona przez kościółek służący do strzyżenia i pasienia przygłupich owiec
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przepraszam, że się wtrącam, ale zły przykład z Kopernikiem. Był biskupem katolickim.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla ciebie przydałby się kolejny kościół może byś zmądrzał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ogłupiający człowiek to Ty, jak trwoga to do Boga. Bóg z tobą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiara czyni naprawdę cuda, ja sama się przekonałam. Przecież żyjesz dzięki kościołowi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Koscol min nie wychowal, kościół mnie nie nakarmi, kościół mnie nie poczuł i kościół mnie nie puchowe. Kościół to taka sama sekta jak inne religie i ugrupowania. Kasę tylko biorą. Byłem ministrantem i harcerze.Znam kościół od srodka i wyznaje teorie Darwina.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak popieram.
Czy wiesz kiedy będzie otwarcie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda że się urodziłeś smutny człowieku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

A kogo obchodzi Rumia? Przez tą wiochę się jedynie przejeżdża
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 26

Twój styl to wiocha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

szybciej byś lotem ptaka przeleciał,zapomniałeś jak chodziłeś w podartych pepegach a fluk ci u nosa wisiał,Buraku,wieśniaku jeden. od pierwiastkuj się od Rumi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a niech stawiają;) mogloby być cos jeszcze. lipcu wyposazylam wiekszosc mieszkania wlasnie w agata meble tylko, ze transport byl organizowany z Gdanska, szkoda, że wczesniej nie bylo tego w Rumii, ale i tak sie cieszę, że bedzie;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokupię sobie szafeczki;)) :-p
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie tylko ty się z tego powodu cieszysz :) Dla mnie też to jeden z lepszych meblowych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super bardzo lubié sklep Agata Meble i cieszé ze bédzie otwarty w Rumi n
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kamień spadł mi z serca. Bałem się, że to będzie coś pożytecznego dla ludzi, np. Ikea albo market ze sprzętem elektrycznym i elektronicznym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Władze miasta nie wzięły pod uwagę wpływu tego kloca na otoczenie, zwłaszcza krajobraz i okolicznych mieszkańców. Codziennie muszę patrzeć na "to" z okna i już się boję co będzie jak skończą elewację. Lokalizacja może jest zrozumiała - obok są podobne sklepy. Ale dlaczego elewacja jest w tak paskudnym i agresywnym kolorze? Tak duża powierzchnia w intensywnej żółci dominuje nad całym otoczeniem i przytłacza. Decathlon wygląda przy tym estetycznie, pomimo wielkiego logotypu i jest spójny z krajobrazem. Jeśli ktoś zna jakiś sposób, żeby nakłonić Agatę lub władze miasta do zmiany tej elewacji na jakiś przyjaźniejszy kolor, to proszę o informację.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
A myślałam że tylko mnie drażni patrzę przez okno i widzę pomarańczowo żółtą puszkę masakra a po meble będę mogła iść w kapciach i szlafroczku ;D pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wyobrażam sobie mieszkać w Rumi przy tak ruchliwej ulicy, to jakaś masakra. Cenię sobie ciszę, przyrodę i odległość od wszelkich zabudowań, bloków i sąsiadów. Lubię wyjść na ogród z kawą w szlafroku, "zanurzyć twarz w porannych promieniach słońca"......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

I zimą odśnieżanie kilometra, zanim będzie można wyjechać do sklepu, czy gdziekolwiek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na serio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto jeszcze wskazać kierowcom jadącym przez Rumię i Redę jakąś sensowną alternatywę, żeby ominąć korki na tej popularnej szóstce. Jest co prawda taki "kanał ulgi" ulicą Kosynierów, ale latem obie trasy przypominają bardziej zatłoczone, bezpłatne parkingi krótkookresowe niż drogi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój ulubiony salon, sporo mam mebli od ich, a niedługo będziemy urządzać sypialnię :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam od nich meble i cieszę się, że powstanie Agata bliżej naszego domu, szybciej będzie można kupować akcesoria do domu.
Plus - nowe miejsca pracy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo miła obsługa. Można uzyskać wszystkie informacje. Duży asortyment do wyboru. Jestem zadowolona. Polecam wszystkim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na kij tyle gadania o wierze i kosciolach wy otumanione komuchy...tematem pytan jest kiedy otwarcie agata meble , a jakies komuchy sobie utworzyly forum dyskusyjne rydzyka... zenada
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam wszystkich , czy ktoś wie już kiedy będzie Otwarcie Salonu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no właśnie kiedy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy otwarcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

16.12 pojechalam wymienic uszkodzona patelnie. Pani w kasie ,ktorej zgosilismy sprawe,skierowala nas na teren stoiska w poszukiwaniu sprzedawcy. Mielismy problemy w tym pszukiwaniu. Spotkalismy Pana z ochrony ,ktoremu "sprzedalismy"nasz problem . Ten pan potraktowal nas jak zlodziei,.Bylo to b.przykre.Krzyczal na caly sklep. Prowadzil zlodziei. A chcielismy tylko wymienic patelnie z defektem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mega zaskoczona taka sytuacja, bo nie raz miałam okazje pytać ochrony o pomoc w tym sklepie i zawsze uzyskiwałam kulturalna odpowiedz i pomoc, a jeśli ochrona nie była mi w stanie pomoc to zawsze wskazywała kogos kto bedzie. Osobiście nigdy się nie spotkałam z takim zachowaniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

13.10
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Salon ma dopiero być otwarty 13.10 ? A widać jak by miał być otwierany praktycznie już, mnóstwo samochodów pewnie pracowników, itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tez ma być bez placu zabaw dla dzieci?? Salon w Gd ma u mnie dużego minusa, po tym jak w wyniku ostatnich zmian zrezygnowali właśnie z placu zabaw wewnątrz sklepu, moje dziecko było niepocieszone , różne CH dbają coraz bardziej również o małych klientów chcąc uatrakcyjnić im czas w momencie gdy rodzice robią zakupy,a Agata Meble robi odwrotny ruch, BRZYDKO, NAWET BARDZO :( :( :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moze jeszcze powinni zatrudnic nianie na caly etat dla twojego dziecka. Szczyty paradoksu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki Bogu zamknęli plac zabaw, wreszcie pracownicy mogą skupić się na pracy a nie na wrzasku bachorów. Chcesz plac zabaw to idź na dwór albo do parku, a nie do sklepu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już otwarty,nie ma dojścia dla pieszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i się zaczyna, spamowanie.
Mogliby sobie odpuścić niezamówiony spam SMS-owy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podajac swoj numer telefonu w salonie Agata zapisujesz sie do newslettera i wyrazasz na to zgode. Nie ma problemu sie wypisac, wiec po co narzekac :)?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale za to wiecie kiedy są promocje w Agata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Vela Park Rumia Loker (18 odpowiedzi)

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?

do góry